Lai veicinātu Ventspils izmitināšanas uzņēmumu pakalpojumu kvalitāti, arī šogad Ventspils pilsētas dome rīko konkursu “Labākais izmitināšanas uzņēmums 2018. gadā”. Šobrīd norisinās konkursa 2. kārta, kuras laikā pieaicinātie saistītās uzņēmējdarbības nozares pārstāvji novērtēs labākās naktsmītnes.

Noslēgusies konkursa 1. kārta, kuru šogad vērtēja Tūrisma informācijas centra darbinieki, apmeklējot visus konkursa dalībniekus un sniedzot vērtējumu punktos. Kopumā tika vērtētas 50 naktsmītnes Ventspilī. Otrajā kārtā darbu turpina saistītās uzņēmējdarbības nozares pārstāvji, apmeklējot uzņēmumus, kuri ieguvuši lielāko punktu skaitu pēc pirmās kārtas vērtējuma.

2. kārtas vērtēšanas komisijai, tika uzaicināti trīs dažāda rakstura ar naktsmītņu uzņēmējdarbību saistīti pārstāvji, lai ar savu skatījumu, konkursa noslēgumā sniegtu jaunas idejas, padomus un pieredzes stāstus, kas spētu iedvesmot Ventspils naktsmītņu īpašniekus strādāt ar radošas pieejas jaudu. Starp vērtēšanas pārstāvjiem ir Liepājas izcilā zivju restorāna “Libava” īpašniece Andra Dāme, dizaina žurnāla “DEKO” galvenā redaktore Aija Lāce un Kuldīgas restorāna “Goldingen Room”, “Hotel Noliktava N° 5” un viesnīcas “2 Baloži” īpašnieks.

Konkursa laikā pieaicinātie pārstāvji uz naktsmītnēm dosies atsevišķi un vērtēs dalībniekus piecās grupās: viesnīcas, viesu nami, brīvdienu mājas, naktsmītnes privātmājās (apartamentos) un hosteļi, jauniešu mītnes.

Apkopojot 1. kārtas vērtējuma rezultātus rezultātus, 2. kārtā, katrā grupā tiks vērtēti sekojoši izmitināšanas uzņēmumi:

I grupā „Viesnīcas” tiks vērtētas viesnīcas: “Dzintarjūra”; “Jūras brīze”; “Raibie logi” un Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīca;

II grupā „Viesu nami”: “Kūpfernams”; “Marbella”; “Veldzes nams”; “Zaļie Ābolīši” un “Zītari”;

III grupā „Brīvdienu mājas”: “Amrai”; “Magnolija”; “Namelis”; Pliederi” un “Venta”;

IV grupā „Naktsmītnes privātmājā un apartamenti”: “40 saules”; “Marbella Rezidence”; “Saules kvartāls”; “Rātlaukuma apartamenti”; “Ventspils Centra apartamenti” un “Villa Victoria”;

V grupā „Hosteļi un jauniešu mītnes”: “Dienesta viesnīca “Venta”; “Strādnieku viesnīca” un “Ventspils augstskolas dienesta viesnīca”.

Lasi vēl

Komentāri (9)

 • 0
  Aivars L.S. Jobensrots 22.11.2018, 16:18:37

  Un viesnīca "Vilnis"?

 • 0
  Nif nifs 23.11.2018, 10:26:03

  Es dzirdēju, ka pārdod

 • -1
  Inese Lude 23.11.2018, 10:35:49

  O, jā! Marbelle (kas attēlā) riktīgi labi mārketinga triki! Ieliek bookingā, ka akcijas cena 1 eur, ļaujas rezervēt, atsūta apstiprinājumu, pārjautā, cikos ieradīsies... Un tad uz sitiena, kad 17.00 ierodies, paziņo, ka nekādas akcijas nav bijis un lētākais numurs ir 20 eur, kad atsakies, tad 18 eur. Nu nepalikšu nekad tādā! Nākamā dienā bookings atjautā, kāpēc nepaliki, uz atbildi, ka nebija akcijas cenas, vispār neatbild. Ha, ha...

 • 0
  sranskis 23.11.2018, 13:04:39

  Ja uz rokas apstiprinājums par 1.00 EUR vai aplikācijā telefonā, tad lai sauc īpašnieku, ja vēl tad nē- uz PTAC un sūdzību uz booking.com. Eiropā tas palīdz!

 • 0
  Pipars 23.11.2018, 15:29:21

  Nu tad ieliec booking negativu atsauksmi.
  Ja ir apstiprinajums par šo cenu uz rokas.

 • -1
  Inese Lude 23.11.2018, 16:09:45

  Protams, ka ir apstiprinājums, bet nu jau pietiks kasīties. Jau biju ielikusi Beztabu sūdzību dēlī. Uz vietas saukt īpašnieku nebija jēgas, jo recepsijas meitene bija labi gatavojusies. Tātad - ap 12.00 es saņēmu sms - cikos ieradīšos, (ne vārda par akcijas neesamību), uz ko atbildēju 17.00. Kad ierados, man pat uzvārdu neprasīja, bet teju miera stāja "svinīgi" paziņoja, ka nekādas akcijas nav bijis (tā esot cilvēcīga kļūda) un numuriņš maksā 25 eur. Kad sāku šaubīties, tad teica, nu labi - 20. kad teicu, ka neņemšu, tad diezgan nicīgi izmeta - nu 18 ir lētākais, ko varam piedāvāt. Pie tam bookingā tā "akcija" stāvēja diezgan ilgi, vismaz vairākas dienas, jo paspēju arī draugiem parādīt. Dūri nesitu galdā, jo braucu uz 4 vsk. jubileju un man viesnīca bija tikai "pipariņš", tāpat ventiņos ir kur palikt gana.Taču nedomāju, ka es vienīgā rezervēju šo "akciju". Gan jau arī citi, pievakarē, svešā pilsētā parakstījās uz piedāvāto. Bezgala skumji, ka tāds ir mārketings 1. KĀRTAS UZVARĒTĀJIEM.

 • -1
  Inese Lude 23.11.2018, 16:11:10

  P.s. Žēl, ka te nevar pievienot bildi ar rezervējumu!

 • -1
  Inese Lude 23.11.2018, 16:14:09

  Un būtu ļoti labi, ja, izvērtējot naktsmītņu konkursu, arī manu sūdzību ņemtu vērā, te būs saite uz bildi ar rezervējumu!
  https://skaties.lv/beztabu/sudzibu-delis/dazadi/viesnica-ventspili-par-1-eiro/

 • -3
  Miers 23.11.2018, 19:22:35

  Likt negatīvu atsauksmi būkingā ir labākais veids kā cīnīties pret negodprātīgiem izīrētājiem.
  Es, piemēram, nekad neiebūkojos vietā, kurai reitings ir mazāks par 8.punktiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: