Tēma: Prezidents

 • Prezidents izsludina likuma grozījumus partnerības institūta ieviešanai 4

  Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs piektdien ir izsludinājis Tieslietu ministrijas izstrādātos grozījumus Notariāta likumā, ar kuriem Latvijā no 1. jūlija tiks ieviests jauns tiesību institūts - partnerība, kas būs arī veids, kā savas attiecības legalizēt un juridiski sakārtot viena dzimuma pāriem, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

 • Lasmane saņem Valsts prezidenta balvu 1

  Rīgas pilī šodien notika "Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā 2023" laureātu apbalvošana, kur par augstvērtīgākajiem sacensību rezultātiem kausus saņēma Rūta Kate Lasmane un Arnis Rumbenieks, savukārt valsts komandu ieskaites kopvērtējumā - Igaunijas vieglatlētikas izlase.

 • Rinkēvičs aicina partijas neatmest centienus veidot plašāku koalīciju 1

  Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs ir aicinājis "Jaunās vienotības" (JV) virzīto Ministru prezidenta amata kandidāti Eviku Siliņu (JV) vēl mēģināt veidot plašāku koalīciju, "neskatoties uz sakāpināto retoriku un plašajām diskusijām", vienlaikus neievelkot procesu garumā.

 • Lembergs: Nākamo valdību gaida grūts darbs 12

  Šajā nedēļā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs aktīvi konsultējas ar pieciem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem – Jauno Vienotību, Zaļo un Zemnieku savienību, Apvienoto sarakstu, Nacionālo apvienību Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK un Progresīvajiem – par jaunās valdības veidošanu.

 • Siliņa piektdien sāks valdības veidošanas sarunas 0

  Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča Ministru prezidenta amatam nominētā Evika Siliņa (JV) piektdien, 25. augustā, sāks jaunās valdības veidošanas sarunas ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), "Apvienoto sarakstu" (AS), Nacionālo apvienību (NA) un "Progresīvajiem".

 • Rinkēvičs valdības sastādīšanu uztic Siliņai 5

  Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Ministru prezidenta amatam nominējis "Jaunās vienotības" (JV) pieteikto premjera amata kandidāti, pašreizējo labklājības ministri Eviku Siliņu (JV).

 • Ārlietu ministra pienākumus pildīs Kariņš 0

  Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) šodien, 7. jūlijā, ir pieņēmis ārlietu ministra Edgara Rinkēviča atkāpšanos no amata saistībā ar Valsts prezidenta amata pienākumu pildīšanas uzsākšanu, informē Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.