Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina neatsaukties uzņēmuma "EBN-European Business Number Latvija" viltus vēstulēm, liecina informācija VID mājaslapā.

Gadījumā, ja tiek saņemta vēstule no "EBN-European Business Number Latvija" departamenta, kas it kā lūdz ieskaitīt zināmu naudas summu, lai uzņēmums tiktu iekļauts PVN reģistrā, VID aicina neatsaukties tam.

VID norāda, ka tā ir krāpniecība un šim departamentam nav nekādas saistības ar Latvijas nodokļu administrāciju. Saņemot šādu vai līdzīgu piedāvājumu, VID aicina brīdināt arī savus sadarbības partnerus un informēt par to Valsts policijas darbiniekus.

Jau pagājušajā gadā VID brīdināja iedzīvotājus būt piesardzīgiem, saņemot šādus viltus uzaicinājumus. VID rīcībā ir informācija, ka iedzīvotāji līdzīgas viltus vēstules saņēmuši arī šogad. Šādi krāpniecības gadījumi ir novēroti arī citās Eiropas Savienības dalībvalstīs (Somijā, Vācijā un citās.).

Papildus VID vērš uzmanību, ka ar informāciju par to, kā reģistrēties PVN maksāšanai, iespējams iepazīties oficiālajā VID mājaslapā "www.vid.gov.lv" sadaļā "Pievienotās vērtības nodoklis".

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Zanis zubis 21.02.2018, 13:19:42

    Tiko VIDs pats sūtīja vēstules par PVN maksāšanu tiem,kam ar to nav nekāda sakara.Vai tad arī šīs nav viltus vēstules???

  • 0
    Nif nifs 21.02.2018, 13:29:14

    Jā, mums ar šis pelēkais European Business "brīnums" iekrita pastkastē. Tiešām jāzvana policijai?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: