Tēma: Krāpniecība

 • Sociālais dienests brīdina par viltus sociālajiem darbiniekiem 1

  Ventspils Sociālā dienesta rīcībā ir nonākusi informācija, ka nezināmas personas cenšas iekļūt dzīvokļos, uzdodoties par Ventspils Sociālā dienesta darbiniekiem, tāpēc aicinām visus Ventspils iedzīvotājus būt piesardzīgiem.

 • "Latvijas pasts" brīdina par krāpniekiem 0

  VAS "Latvijas pasts" vārdā turpina aktīvi uzdarboties krāpnieki. Kompānijā norāda, ka "Latvijas pasta" vārdā tiek izsūtītas īsziņas, kurās tiek aicināts apmaksāt piegādes adreses maiņas pakalpojumu.

 • Krāpnieki izdomā jaunus krāpšanu paņēmienus un stāstus 3

  Ņemot vērā krāpnieku aktivitāti, policija atkārtoti brīdina par krāpšanu mēģinājumiem, iedzīvotājiem saņemot zvanus no personām, kuras uzdodas par banku, valsts iestāžu darbiniekiem un ''Google'' speciālistiem.

 • Krāpnieki uzdodas par granulu, brikešu un malkas tirgotājiem 0

  Valsts policija šogad ir saņēmusi informāciju par 44 krāpšanām, kas saistītas ar kurināmā iegādi. Visvairāk šādu noziegumu ierasti tiek fiksēts gada otrajā pusē, kad iedzīvotāji aktīvi gādā malku, granulas un briketes ziemai.

 • Krāpnieki izsūta e-pastus policijas priekšnieka vārdā 0

  Krāpnieki, lai izmānītu naudu, masveidā izsūta e-pastus Valsts policijas priekšnieka Armanda Ruka vārdā, viņu gan maldīgi saucot par civilās gvardes vadītāju, brīdina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija "Cert.lv".

 • Krāpnieki izmanto arī glābšanas dienesta tālruņa numuru 112 0

  Aizvadītajās dienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju no vairākiem iedzīvotājiem, ka viņi saņēmuši telefona zvanus no krāpniekiem, kas uzdodas par vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu tālruņa numura 112 dispečeriem un, visticamāk, krāpnieciskos nolūkos vēlas iegūt cilvēka personas datus.

 • "Bite" brīdina par telefonkrāpniekiem 2

  SIA "Bite Latvija" ir konstatējusi, ka telefonkrāpnieki ir sākuši duplicēt operatīvo dienestu telefonu numurus 112 un 110. Kopš 24.augusta ir fiksēti vairāk nekā 600 zvanu, kurus krāpnieki veikuši, dublicējot numurus 110 un 112. Visvairāk krāpniecisku zvanu veikti, dublicējot numuru 110.

 • Krāpnieki no iedzīvotājiem Kurzemē izkrāpuši 3400 eiro 1

  Šā gada 19.augustā Ventspils iecirknī vērsās kāds ventspilnieks, kuram no naudas konta krāpniece, kura uzdevusies par policijas darbinieci, izkrāpusi 3000 eiro. Savukārt 22.augustā Liepājas iecirknī vērsies kāds liepājnieks, kuram tādā pašā veidā izkrāpti 400 eiro. Abos gadījumos Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi.

 • Policija atkārtoti aicina uzmanīties no telefonkrāpniekiem 0

  Valsts policija atkārtoti vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu būt vērīgiem un nesniegt nevienam savus personas datus vai piekļuves datus bankas kontiem. Ne policijas, ne citu valsts iestāžu darbinieki nezvanīs, lai noskaidrotu sensitīvu informāciju, un nekad neprasīs atklāt piekļuves datus bankas kontiem.

 • «Latvijas pasts» brīdina par krāpniekiem 0

  VAS "Latvijas pasts" brīdina par krāpniekiem e-pasta vēstulēs un sociālajā portālā "Instagram", kur krāpnieki uzdarbojas uzņēmuma vārdā, informē "Latvijas pasta" pārstāvji.

 • Jāuzmanās no krāpnieciskiem e-pastiem 0

  Valsts policijā (VP) vērsušies vairāki iedzīvotāji, ziņojot, ka ir saņēmuši aizdomīgus e-pastus, kas izsūtīti policijas vai "Interpola" vārdā, informē VP.

 • «Latvenergo» brīdina: neticiet investora zvaniem svešvalodā! 0

  Kopš maija beigām sociālajos tīklos facebook, youtube un instagram parādījušās krāpnieciskas reklāmas, kas cenšas izmānīt no cilvēkiem naudu, izmantojot Latvenergo, Latvijas Bankas, Revolut bankas vārdu un valsts amatpersonu vārdus, informē AS Latvenergo valdes loceklis Kaspars Cikmačs.

 • Aicina uzmanīties no viltus reklāmām «Latvenergo» vārdā 0

  Iedzīvotāji aicināti uzmanīties no krāpnieciskām reklāmām, kurās, izmantojot AS "Latvenergo" logo un valsts amatpersonu vārdus, cenšas izvilināt personu datus, lai sazinātos un izkrāptu naudu, pavēstīja "Latvenergo" pārstāvji.