Tēma: Krāpniecība

 • Slēpjoties zem kurjerkompāniju logo, noziedznieki izvilina norēķinu karšu datus 0

  Arī aizvadītajos svētkos un šā gada sākumā krāpnieki aktīvi ir uzrunājuši iedzīvotājus, kuri bija izvietojuši savas preces pārdošanai interneta tirdzniecības platformās. Nosūtot saiti uz viltus interneta vietnēm, kas vizuāli atgādina DPD Latvija un Omniva interneta mājaslapas, iedzīvotājiem ir izvilināti norēķinu karšu dati, kā rezultātā izkrāpta nauda.

 • Brīdina par krāpniekiem pasta sūtījumu jomā 0

  Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde brīdina par krāpniekiem, kuri e-pastu sarakstē uzdodas par pasta operatoriem vai organizācijām, kas piegādā pasta sūtījumus.

 • Turpina uzķerties uz krāpniekiem 3

  Laika posmā no 1. novembra līdz 14. novembrim Valsts policijas iecirkņos visā Latvijā saņemta informācija par vairāk nekā 208 000 eiro izkrāpšanu starptautiskās noziedzības shēmās. Visvairāk naudas zaudējuši iedzīvotāji, kuri piekrituši iesaistīties apšaubāmās investīciju platformās un noticējuši radītai vīzijai par peļņu.

 • «Latvijas pasts» aicina uzmanīties no krāpniekiem 0

  Pašlaik novērojama jauna veida krāpnieku aktivitāte sociālo tīklu vidē, AS "Latvijas pasts" vārdā aicinot aizpildīt aptauju un laimēt naudas balvu, norāda uzņēmuma pārstāvji.

 • No ventspilnieces izkrāpj vairāk nekā 64 000 eiro 27

  Valsts policija atkārtoti brīdina par krāpnieku aktivitāti – no 11. līdz 24. oktobrim Valsts policijas iecirkņos visā Latvijā ir saņemta informācija par vairāk nekā 353 000 eiro izkrāpšanu no iedzīvotājiem. Visvairāk naudas – 64 422 eiro, izkrāpts kādai pensijas vecuma sievietei no Ventspils.

 • Valsts policija brīdina par krāpnieku aktivitāti 6

  Pēdējā laikā Valsts policijā ir saņemtas informācijas no iedzīvotājiem par krāpnieku aktivitāti. Vairums iedzīvotāji informē policiju, ka krāpnieki centušies iegūt no viņiem kartes datus, taču nesekmīgi. Diemžēl dažos gadījumos krāpniekiem tas ir izdevies.

 • Brīdina par krāpnieku uzdarbošanos «WhatsApp» 0

  Saziņas vietnē "WhatsApp" uzdarbojas krāpnieki, kuri cenšas pārņemt kontus, liecina informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas Latvijā "Cert.lv" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".

 • Policija aicina uzmanīties no krāpniekiem 5

  Neskatoties uz to, ka Valsts policija regulāri atgādina par to, lai iedzīvotāji ir piesardzīgi ar saviem bankas datiem, tomēr krāpnieku tīklos arvien iekrīt jauni upuri. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka septembra beigās kādai liepājniecei no bankas konta tika izkrāpti aptuveni 5000 eiro.

 • Uzdarbojas viltus sociālie darbinieki 3

  Ventspils pilsētas Sociālā dienesta rīcībā ir nonākusi informācija, ka nezināmas personas cenšas iekļūt dzīvokļos, uzdodoties par Ventspils pilsētas Sociālā dienesta darbiniekiem, tāpēc iedzīvotāji tiek aicināti būt piesardzīgiem.

 • Telefonkrāpnieki uzdodas par policijas pārstāvjiem 1

  Valsts policija atkārtoti brīdina iedzīvotājus par telefonkrāpnieku lielo aktivitāti. Pēdējās nedēļas laikā reģistrēti jauni krāpšanas gadījumi un to mēģinājumi - krāpnieki pielāgojuši shēmu un zvanot iedzīvotājiem, stādās priekšā kā policijas darbinieki, un no iedzīvotājiem mēģina iegūt bankas kontu pieejas un personu datus.

 • Valsts policija brīdina par telefonkrāpniekiem 2

  Neskatoties uz nepārtrauktiem brīdinājumiem un aicinājumiem uzmanīties no krāpniekiem, Valsts policija joprojām saņem iesniegumus par izkrāptiem finanšu līdzekļiem. Pēdējā laikā uzskatāmi ir parādījusies shēma, kad krāpnieki zvana iedzīvotājiem un uzdodas par banku darbiniekiem.

 • Turpina izkrāpt naudu no iedzīvotājiem 2

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē šīs nedēļas laikā ir saņemtas vairāk kā desmit informācijas par dažādiem krāpšanas gadījumiem vai mēģinājumiem izkrāpt naudu no iedzīvotājiem. Vairākos gadījumos krāpniekiem izdevies tikt pie finanšu līdzekļiem.

 • Iekrīt krāpnieku tīklos 3

  Valsts policija atkārtoti atgādina par šobrīd aktuālajām krāpšanām, noziedzniekiem slēpjoties zem kurjerkompāniju ''DPD Latvija'' un ''Omniva'' logo. Par krāpnieku upuriem kļuvuši iedzīvotāji Kurzemē.