Ventspilnieces no Biznesa un profesionālo sieviešu kluba BPW Kurzeme ieguldījušas savu pieredzi un zināšanas Iespēju bankā, lai palīdzētu sev un citiem.

 Klubs BPW Kurzeme apvieno vairāk nekā 30 sieviešu Ventspilī; ikviena no viņām ir profesionāle savā jomā. Daudzas šobrīd ir bez darba, kaut arī ar lielu profesionālu pieredzi, ar kuru varētu labprāt padalīties. Visas savas zināšanas, prasmi, pieredzi, kā arī pozitīvu noskaņojumu un vēlmi palīdzēt citiem sievietes ieguldījušas projektā Iespēju banka, piedāvājot konsultācijas un pakalpojumus – no krimināltiesībām līdz astroloģijai.

Kluba BPW Kurzeme valdes priekšsēdētāja Anna Marčaka uzskata, ka bez darba palikušām profesionālām sievietēm grūti vienām atrast pielietojumu savām zināšanām, pieredzei un iemaņām, veikt reklāmas kampaņu. No otras puses, pakalpojumu patērētājiem bieži ir grūti izvēlēties un saprast, ko tieši viņiem vajag.

BPW Kurzeme birojā, kas atrodas Tirgus ielā 7, viņām palīdz izvēlēties nepieciešamo pakalpojumu un saņemt konsultāciju. Iespēju banka palīdzēs tikties piegādātājiem un pakalpojumu piedāvātājiem.

Viena no biznesa un profesionālo sieviešu kluba pārstāvēm Olga Božinska no savas pieredzes zina, cik grūti reizēm atrast vajadzīgo informāciju: «Vai nu nav tādu uzņēmumu, kas sniedz pieprasīto pakalpojumu, vai arī nav laika, lai apkopotu un saņemtu nepieciešamo informāciju.»

Olga, piemēram, var sniegt konsultācijas krimināltiesību, kā arī gaisa pārvadājumu jautājumos. Par gaisa pārvadājumiem Ventspilī šobrīd grūti atrast izsmeļošu informāciju. Tajā pašā laikā Olga pieļauj, ka, iestājoties tūrisma sezonai, šis pakalpojums varētu būt pieprasīts.

Vēl viena kluba aktīviste Irēna Rūse gatava piedāvāt dārza dizaina pakalpojumus, kaut arī pati strādā pavisam citā jomā. Projekta ietvaros viņa vēlējās sevi īstenot tieši dārza dizaina jomā, kur viņa ir profesionāle. Irēna izveidojusi savdabīgu struktūras apakšvienību kluba BPW Kurzeme ietvaros – amatieru dārzkopju apvienība Madaras.

Biznesa un profesionālo sieviešu kluba BPW Kurzeme aktīviste Olga Božinska (pa kreisi) un Irēna Rūse piedāvā ventspilniekiem savus pakalpojumus krimināltiesību, gaisa pārvadājumu un dārzkopības jomā. Foto: Ģirts Staris.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: