ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere šodien atradīsies darba vizītē Ventspilī.

Vizītes laikā vēstniece piedalīsies atjaunotā ugunsdzēsēju torņa atklāšanas ceremonijā Ventspils Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ugunsdzēsēju torni, gatavojoties militārajām mācībām, atjaunojuši ASV celtniecības bataljona karavīri. Vēstniece plāno apmeklēt arī Ventspils novada Vārves pagastu, kur ASV un Latvijas karavīri veic sagatavošanās darbus jūnijā plānotajām militārajām mācībām "BALTOPS 2010".

Pavisam 24 ASV Jūras spēku mobilā celtniecības bataljona karavīri kopā ar Latvijas Bruņoto spēku karavīriem strādā pie celtniecības projekta Vārvē. Papildus tam karavīri palīdzējuši atjaunot arī ugunsdzēsības torni Ventspils Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, nomainot toņa koka rāmi. Militāro mācību laikā cita karavīru grupa veiks remontdarbus arī Ventspils bērnunamā "Selga".

Viesojoties Ventspilī, ASV vēstniece tiksies arī ar Ventspils domes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Vītoliņu un Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāvjiem. Pēcpusdienā viņa apmeklēs Pārventas bibliotēku un dāvinās amerikāņu grāmatu kolekciju "Library of America" Ventspils bibliotēkai.

Šī vizīte ir viena no daudzajām vēstnieces vizītēm Latvijas reģionos. Viņa iepriekš jau apmeklējusi Liepāju, Daugavpili, Valmieru, Rēzekni un Jelgavu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: