Valsts prezidents Raimonds Vējonis nav apmierināts ar 13. Saeimas darba sākumā vērojamo lēnīgumu, jo nākotnē tas varot novest pie nespējas pieņemt lēmumus Latvijai svarīgos jautājumos.

Valsts prezidents norādīja, ka daudzi no 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem ir bez politiskās pieredzes, tomēr viņiem būtu jāspēj ātri apgūt darbam parlamentā nepieciešanās prasmes.

"Manuprāt, ja mēs esam parlamentāriešus ievēlējuši, tad mums ir jāprasa, lai mūsu pārstāvji ātrāk apgūst tās zināšanas, kas ir nepieciešamas parlamentā, lai viņi varētu pilnvērtīgi strādāt, jo pretējā gadījumā mēs klibosim, un tas nāks tikai par sliktu valstij un kavēs tās attīstību," izteicās Vējonis, uzsverot, ka tuvākajā laikā Saeimai būs jāpieņem ļoti daudz svarīgu lēmumu, ar kuriem nedrīkstēs kavēties.

Jautāts, kā vērtē publiski izskanējušo sašutumu par atsevišķu jaunās Saeimas komisiju vadītājiem, prezidents atbildēja, ka šīs bažas ir novēlotas, jo par to vajadzēja domāt, kad gājām vēlēt. "Paši esam vēlējuši un izdarījuši izvēli. Līdz ar to paust sašutumu, ka viens vai otrs cilvēks ieņem kādu amatu, manuprāt, ir par vēlu," pauda valsts pirmā persona.

Vienlaikus gan viņš atzina, ka Saeimas komisiju vadītāju saistība ar kriminālprocesiem vai tiesvedībām, iespējams, "neliecina par to labāko pieeju risinājumiem".

Lasi vēl

Komentāri (7)

 • -3
  Tīģeris Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Pirmkārt viņus vajag apmācīt zagt,jo jaunie jau nezin visas nišas ,un otrkārt kā tautu slaukt ar nodokļu paaugstināšanu.

 • -4
  cits Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Vai varbūt konsultantus viņiem vajag?
  Nez,Lembergs nederētu?

 • -3
  Spītniece Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Derētu gan,bet kopā ar krustmatiflorenci un visas palātas kolektīvu.

 • 0
  Nif nifs Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Tas jau bija skaidrs, redzot vēlēšanu sadrumstalotos rezultātus.

 • 0
  Tīģeris Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Es ļoti gribēšu sagaidīt visus tos nereālos solījumus

 • 0
  karlito Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Sasolīts ir daudz,bet kā saka..solīts makā nekrīt..būs kārtējais ap....s

 • -4
  Kurzemnieks Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Amizanti ka šis divplāksnis neapmierināts ar citu lēnīgumu :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: