Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome jau 2022. gada pavasarī, reaģējot uz Krievijas militāro iebrukumu Ukrainā, pieņēma lēmumus par palīdzības sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem. Viens no lēmumiem bija par apmaksātām braukšanas kartēm Ukrainas civiliedzīvotājiem noteiktam braucienu skaitam Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā.

Ņemot vērā faktu, ka pēdējais pieteikums braukšanas kartes saņemšanai no Ukrainas civiliedzīvotāja ir saņemts 2022. gada jūlijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu atzīt par spēku zaudējušiem 2022. gada 19. maija saistošos noteikumus Nr. 8 “Par kārtību, kādā izsniedz un anulē braukšanas kartes braukšanai sabiedriskajā transportā Ventspils pilsētas nozīmes maršrutos Ukrainas civiliedzīvotājiem”.

Jāpiemin, ka Ventspils pašvaldība Ukrainas civiliedzīvotājiem nepieciešamo atbalstu turpinās sniegt Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā noteiktajā kārtībā, tai skaitā garantētā minimālā ienākuma pabalstu, mājokļa pabalstu, pabalstu skolēnu brīvpusdienām un ēdināšanai pirmsskolas izglītības iestādēs, pabalstu krīzes situācijām un zupas virtuves pakalpojumu.

Lasi vēl

Komentāri (6)

 • 0
  Pilsēta Pirms 4 dienām, 13 stundām

  Es gribu zināt cik tas izmaksāja pašvaldībai.

 • -3
  yolo Pirms 4 dienām, 11 stundām

  Cik var izmaksāt tādi braucieni? Negūtā peļņa iespējams dažu simtu eiro vērtībā. Sabiedriskajam tak vienalga vai ir daži cilvēki vairāk vai mazāk salonā.

 • 0
  žurka Pirms 3 dienām, 16 stundām

  Labāk painteresējies, cik mums izmaksāja Lemberga rebes, daudz miljonu vairāk...

 • 0
  Tā viš i! Pirms 4 dienām, 9 stundām

  Šķiet dizgan loģisks lēmums, ja gandrīz divus gadus neko tādu nepieprasa!

 • -3
  Kriska Pirms 4 dienām, 9 stundām

  Viņi nebraukā ar sabiedrisko - mašīnas savas īr

 • 0
  Ventspils Sociālais dienests Pirms 3 dienām, 15 stundām

  2022. gadā atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem šim mērķim bija 13 tūkst. eiro.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: