5. maijā JFK ''Ventspils'' komanda Optibet ''Nākotnes līgas'' 5. kārtas ietvaros mājās uzņēma FK ''Smiltene/BJSS'' komandu, kurā izcīnīja pirmo uzvaru šajā sezonā.

Spēles 16. minūtē mūsējos vadībā izvirzīja kolumbietis Maifers Arrojo, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 1:0.
Otro puslaiku abas komandas iesāka aktīvi, ik pa laikam veidojot bīstamus momentus, viesi nepadevās un līdz pat spēles 90. minūtei centās rezultātu izlīdzināt, jāsaka, ka smiltenieši bija tuvu vārtu guvumam, taču JFK ''Ventspils'' vārtsargs šajā spēlē viesiem nedeva nekādu iespēju gūt vārtus. Spēles 90+3 minūtē Smiltenes komandas centieniem gūt vārtus punktu lika Artemijs Mihails Lučins, kurš vārtus guva jau otro spēli pēc kārtas, izvirzot mūsējos vadībā 2:0, līdz ar ko atskanēja spēles svilpe, tā arī spēlei noslēdzoties.

Galvenā trenera Igora Kičigina komentārs pēc spēles:
“Ar lielu uzmanību un nopietnību piegājām šai spēlei, jo zinājām, ka smiltenieši darīs visu un metīsies uz priekšu, lai gūtu savus pirmos vārtu šajā sezonā, jo pa četrām kārtām viņiem tas nebija izdevies. Prieks, ka arī 5. kārtā neļāvām viņiem to izdarīt, pateicoties Aleksa Petrova pašaizliedzībai, kā arī aizsargi labi nobloķēja bīstamus pretinieka sitienus. Pretinieks ir labs, kurš prot spēlēt, veidojot bīstamus uzbrukumus un prasmīgi aizsargājas. Priecē mūsu komandas darbības uzbrukumā, ka spējām atrast viņu vājās puses aizsardzībā un gūt diezgan pārliecinošu uzvaru. Ļoti gribējām uzvarēt. Tikām ar šo uzdevumu galā un esam priecīgi! Tagad tik pat nopietni gatavosimies spēlei pret ''Mārupes SC''.”
- Nākamā mājas spēle 19. maijā pret Ogres ''United'' jau O/C “Ventspils” stadionā. Kad sāksiet aizvadīt treniņus uz dabīgā zālāja?
“Jā, šobrīd turpinām trenēties uz mākslīgā zālāja, par cik nākamā spēle ir 11. maijā izbraukumā pret “Mārupes” komandu un viņi mājas spēles aizvada uz mākslīgā laukuma. Pēc šīs spēles, ja laikapstākļi būs labvēlīgi, uzsāksim treniņus uz dabīgā laukuma, kas tiek katru dienu rūpīgi gatavots.”

Pussarga Artemija Mihaila Lučina komentārs:
“Sarežģīta spēle, pirmajā puslaikā bija grūti iejusties spēlē. Labs pretinieks šodien, kurš spēlē agresīvu un nepiekāpīgu futbolu. Spēles sākumā iesitām svarīgus vārus, kas komandai deva papildus pārliecību, pēc tam varbūt nedaudz nosēdāmies, laujot pretiniekam veidot momentus, bet prieks, ka spēles beigās guvu vārtus un tad jau viss bija skaidrs…”
- Kas tev nes veiksmi, ka jau otro spēli pēc kārtas gūsti svarīgus vārtus?
“Pats svarīgākais, ko vēlos teikt attiecībā uz šo, ka sākumā vārti ir jāgūst Maiferam, viņš gūst vārtus un uzreiz es situ iekšā, es domāju, ka tas šobrīd tā strādā!”

Komandas kapteinis Ņikita Rozancevs pēc uzvaras:
“Šodien aizvadījām labu pirmo puslaiku, visi džeki malači! Ātri iesitām, daudz kas padevās uz laukuma, labi nospēlējām aizsardzībā. Otrajā puslaikā varbūt nedaudz mazāk sanāca veidot uzbrukumus, bet spēles izskaņā guvām svarīgus vārtus, kas mums šodien nesa trīs punktus - beidzot!”
 - Kas šodien padevās, lai gūtu divus vārtus un savus vārtus atstātu neieņemtus?
“Daudz labāk nospēlējām aizsardzībā nekā iepriekšējās spēlēs, vairāk bloķējām viņu sitienus, kas mūs pievīla iepriekšējā spēlē, kā arī beidzot parādījās labi uzbrukumi ar bīstamiem momentiem no mūsu uzbrucēju puses!”
- Noslēgumā nopietns jautājums, kurš labāks Hālands vai Mbapē?
“Lučins! (smejas)”

Dzeltenzilie šobrīd 14 komandu konkurencē ar sešiem punktiem ierindojas 9. pozīcijā. Nākamā mājas spēle 19. maijā O/C “Ventspils” stadionā pret Ogres United.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: