Līdz 31. janvārim Ventspils novada pašvaldība organizē konkursu “Ventspils novada uzņēmēju gada balva 2023” ar mērķi apzināt un godināt Ventspils novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības attīstību novadā un veicinot Ventspils novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot uzņēmējdarbības labās prakses piemērus.

Ikviena fiziska vai juridiska persona tiek aicināta izvirzīt pretendentus (katrā nominācijā ne vairāk kā vienu pretendentu) balvas saņemšanai konkursa nominācijās: “Gada labākais darba devējs 2023”, “Gada amatnieks/mājražotājs 2023”, “Gada tirgotājs/pakalpojuma sniedzējs 2023”, “Gada tūrisma uzņēmējs 2023”, “Gada jaunais uzņēmējs 2023”, “Ģimene uzņēmējdarbībā 2023”.

Ir iespēja pieteikt pretendentus visās nominācijās vai arī atsevišķi kādā no nominācijām. Pretendentus var pieteikt, aizpildot aptaujas anketu Ventspils novada pašvaldības tīmekļvietnē ventspilsnovads.lv un Ventspils novada pašvaldības sociālajos tīklos. Aptaujas anketa papīra formātā ir pieejama Ventspils novada pašvaldībā, Skolas ielā 4 un Piltenes pilsētas un pagastu apvienību pārvaldēs, kā arī no 16. janvāra – pašvaldības informatīvajā izdevumā “Ventspils Novadnieks”.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: