Tēma: Uzņēmēji

 • Mārcis Ziemanis: svarīgākais ir noticēt sev un darīt 0

  Darba rūķis ar bezgala labu sirdi – tā Mārcis Ziemanis tika pieteikts, pasniedzot viņam Ventspils Jauniešu gada balvu galvenajā nominācijā – Gada jaunietis 2023. Brīdi pirms saspringtās eksāmenu sesijas un daudzo pienākumu starplaikā tikāmies uz sarunu, kurā runājām gan par mācībām un profesijas izvēli, gan arī par Ventspils kultūras dzīvi un viņa tuvākajiem plāniem, kas ir gana iespaidīgi un priecēs daudzus ventspilniekus.

 • Atdzimst Andrejnama piektais stāvs 9

  Andrejnama piektajā stāvā top koprades telpa. Ieceri īsteno jaunuzņēmums THEO Growth, kas izsolē ieguvis ilgstoši neizmantoto telpu nomas tiesības, lai izveidotu atvērta tipa biroju ar darba vietām dažādās nozarēs strādājošiem profesionāļiem, vienlaikus radot jaunu kopienas pulcēšanās un pasākumu rīkošanas vietu.

 • Viesi nakšņos VIP vilciena vagonos 0

  No nākamā gada kāzas, jubilejas un korporatīvos pasākumus ar vismaz simts viesiem varēs plaši svinēt Ventspils pievārtē. Pasiekstes vējdzirnavu kompleksa īpašnieki – Veinbergu ģimene – sola ne tikai plašas telpas banketiem, bet arī vietas viesu nakšņošanai.

 • VeA notiks bezmaksas pasākums vidusskolēniem 0

  Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studenti sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina aktīvos, zinātkāros un uzņēmīgos vidusskolēnus pieteikties divu dienu pasākumam “Ventspils Jauno uzņēmēju skola”.

 • Uzņēmēji tiksies Ugālē 0

  4. aprīlī plkst. 11.00 Ugāles tautas namā “Gaisma” sāksies otrais Ventspils novada uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs “Uzņēmēju vēlās brokastis”, kurš tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, inovācijām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

 • Godināja novada uzņēmējus 0

  Tautas namā “Gaisma” Ugālē notika konkursa “Ventspils novada uzņēmēju gada balva 2023” uzvarētāju apbalvošana. Balsot par savu pretendentu varēja sešās nominācijās: “Gada labākais darba devējs”, “Gada amatnieks/mājražotājs”, “Gada tirgotājs/pakalpojuma sniedzējs”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Gada jaunais uzņēmējs” un “Ģimene uzņēmējdarbībā”.

 • Pašvaldība noslēdz sadarbības līgumu ar LIAA 6

  14. februārī tika noslēgts sadarbības līgums starp Ventspils valstspilsētas pašvaldību un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), lai ventspilniekiem būtu pieejami biznesa inkubācijas un kopstrādes pakalpojumi.

 • Uzņēmumiem bez maksas ir iespēja saņemt digitalizācijas pakalpojumus 0

  Jau kopš 2023. gada Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) darbojas kā Eiropas Digitālās inovācijas centru (EDIC) reģionālais kontaktpunkts, nodrošinot organizācijām un uzņēmējiem piekļuvi tehnoloģiskajām konsultācijā, mācībām, finanšu piesaistes atbalstam un digitālās transformācijas stratēģiskajai plānošanai.

 • Jauniešus aicina piedalīties hakatonā ''AI Biznesa starts'' 1

  Atklājot un attīstot idejas par uzņēmējdarbības uzsākšanu ar mākslīgā intelekta palīdzību, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti pieteikties hakatonam ''AI Biznesa starts''. Hakatonā paredzama spraiga cīņa par galveno balvu 1000 eiro, ko iegūs komanda, kas visprecīzāk spēs izstrādāt un žūrijai pamatot savu ideju.

 • Apbalvos Ventspils novada uzņēmējus 0

  Līdz 31. janvārim Ventspils novada pašvaldība organizē konkursu “Ventspils novada uzņēmēju gada balva 2023” ar mērķi apzināt un godināt Ventspils novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības attīstību novadā un veicinot Ventspils novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot uzņēmējdarbības labās prakses piemērus.

 • Atklāj digitālo pasauli invalīdiem 0

  Ventspils uzņēmums Azeron piedalījās konferencē Mākslīgais intelekts un tehnoloģijas cilvēku ar invaliditāti dzīvē. Azeron produkti paplašina cilvēku ar invaliditāti iespēju robežas, palīdz viņiem socializēties un izmantot digitālās iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai.

 • Ekspluatācijā nodota ekoloģiski draudzīgu iepakojumu ražotne 1

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parka ražošanas ēka Nr. 6, kas atrodas Ventspils brīvostas industriālajā zonā, ir nodota ekspluatācijā, un ir parakstīts nomas līgums ar SIA “FORPET BALTIC” par ēkas izmantošanu ražošanas vajadzībām.