Tēma: Uzņēmēji

 • Godināja novada uzņēmējus 0

  Tautas namā “Gaisma” Ugālē notika konkursa “Ventspils novada uzņēmēju gada balva 2023” uzvarētāju apbalvošana. Balsot par savu pretendentu varēja sešās nominācijās: “Gada labākais darba devējs”, “Gada amatnieks/mājražotājs”, “Gada tirgotājs/pakalpojuma sniedzējs”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Gada jaunais uzņēmējs” un “Ģimene uzņēmējdarbībā”.

 • Pašvaldība noslēdz sadarbības līgumu ar LIAA 6

  14. februārī tika noslēgts sadarbības līgums starp Ventspils valstspilsētas pašvaldību un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), lai ventspilniekiem būtu pieejami biznesa inkubācijas un kopstrādes pakalpojumi.

 • Uzņēmumiem bez maksas ir iespēja saņemt digitalizācijas pakalpojumus 0

  Jau kopš 2023. gada Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) darbojas kā Eiropas Digitālās inovācijas centru (EDIC) reģionālais kontaktpunkts, nodrošinot organizācijām un uzņēmējiem piekļuvi tehnoloģiskajām konsultācijā, mācībām, finanšu piesaistes atbalstam un digitālās transformācijas stratēģiskajai plānošanai.

 • Jauniešus aicina piedalīties hakatonā ''AI Biznesa starts'' 1

  Atklājot un attīstot idejas par uzņēmējdarbības uzsākšanu ar mākslīgā intelekta palīdzību, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti pieteikties hakatonam ''AI Biznesa starts''. Hakatonā paredzama spraiga cīņa par galveno balvu 1000 eiro, ko iegūs komanda, kas visprecīzāk spēs izstrādāt un žūrijai pamatot savu ideju.

 • Apbalvos Ventspils novada uzņēmējus 0

  Līdz 31. janvārim Ventspils novada pašvaldība organizē konkursu “Ventspils novada uzņēmēju gada balva 2023” ar mērķi apzināt un godināt Ventspils novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības attīstību novadā un veicinot Ventspils novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot uzņēmējdarbības labās prakses piemērus.

 • Atklāj digitālo pasauli invalīdiem 0

  Ventspils uzņēmums Azeron piedalījās konferencē Mākslīgais intelekts un tehnoloģijas cilvēku ar invaliditāti dzīvē. Azeron produkti paplašina cilvēku ar invaliditāti iespēju robežas, palīdz viņiem socializēties un izmantot digitālās iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai.

 • Ekspluatācijā nodota ekoloģiski draudzīgu iepakojumu ražotne 1

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parka ražošanas ēka Nr. 6, kas atrodas Ventspils brīvostas industriālajā zonā, ir nodota ekspluatācijā, un ir parakstīts nomas līgums ar SIA “FORPET BALTIC” par ēkas izmantošanu ražošanas vajadzībām.

 • Uzņēmējs nolemj slēgt ''Teņņu bodi'' 1

  Kāda ventspilniece redakcijai pavēstīja, ka jau šonedēļ durvis slēgs viņas un citu apkārtējo iedzīvotāju iecienītais pārtikas veikals Teņņu bode, kurš Jūras ielā 30 ir kopš pagājušā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem.

 • Ventspilī ražo pasaulē mazākos CO2 sensorus 0

  Ventspils uzņēmums Aspired sācis klientiem visā pasaulē piedāvāt kabatas izmēra pārnēsājamu gaisa kvalitātes, mitruma un temperatūras sensoru Airvalent, kas izmantojams mājoklī vai birojā.

 • Saskanīgi ikdienā, biznesā un uz skatuves 1

  Ventspilī vienīgais friziersalons vīriešiem – Man Cave Barbershop, kur tiek sniegti pilna servisa bārddziņa pakalpojumi – nosvinējis trīs gadu pastāvēšanas gadadienu. Neilgi pēc Man Cave Barbershop jubilejas tikāmies ar salona īpašnieku, vadītāju, bārddzini Reini Reimani un viņa sievu Gitu Reimani, kura barbershop kolektīvam kā meistare pievienojās pirms gada.

 • Slēdz iecienītu audumu un speciālā apģērba veikalu 6

  Pēc ceturtdaļgadsimtu ilgas aktīvas un veiksmīgas darbības Ventspilī, Bērzu ielā 41, SIA Leras veikalā un šūšanas darbnīcā izsludināta preču un aprīkojuma izpārdošana saistībā ar uzņēmuma slēgšanu. Uzņēmuma īpašnieces stāsta par jūtamu iedzīvotāju pirktspējas un šuvēja profesijas prestiža kritumu.

 • Piedzīvots sapnis par Ameriku 0

  Ventspils 2. vidusskolas skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) Glow Brows izveidotājas Aļika Avtuhova, Arina Abramova, Evnika Avakjana un Taisija Kučuhidze kopā ar pedagogu, SMU konsultantu Oļegu Mihailovu nesen atgriezušies no brauciena uz Sietlu, Amerikas Savienotajām Valstīm.

 • Ražo mēbeles, kas iederas jebkurā dizainā 2

  Ir vairāki iemesli, kāpēc cilvēki nolemj pievērsties uzņēmējdarbībai. Viens no tiem – būt neatkarīgiem, darīt darbu, kas patīk, patstāvīgi pieņemt lēmumus un īstenot tos. Par šādu iespēju aizdomājas daudzi, bet ne visi uzdrošinās to īstenot. OliTable komandai – Oļģertam un Lindai Rudzrogām – ir sava koncepcija un mērķi, viņi ir pārliecināti, ka darot var paveikt ļoti daudz.