14. oktobrī Jūrkalnē plkst. 8.00 sāksies 13. festivāls jūras makšķerēšanā no krasta un 12. Latvijas čempionāts jūras makšķerēšanā tautas klasē. Pasākuma mērķis ir jūras zivju makšķerēšana, pieredzes apmaiņa, kā arī labāko Latvijas sportistu un komandu noteikšana šajā makšķerēšanas sporta disciplīnā.

Sacensībās piedalīsies ap 90 komandu ar diviem dalībniekiem katrā. Augstāko vietu Latvijas čempionātā iegūs komanda ar smagāko lomu, vērtēts tiks katras komandas iegūtā loma kopējais svars. Komandas, kas izcīnīs pirmo, otro vai trešo vietu, saņems piemiņas balvas, un uzvarētāju komanda iegūs ceļojošo kausu. Apbalvošanā tiks pasniegtas arī pārsteiguma balvas. Sacensību galvenais tiesnesis – Egīls Draudiņš.

Pasākuma dienā Vējturu namā no plkst. 15 būs iespēja iepirkties tirgū un piedalīties konkursos kopā ar jūras robežsargiem Hektoru un Vektoru no Visbijas. Plkst. 16.00 paredzēta koncertballīte, kurā uzstāsies Jānis Narkevics juniors, Jānis Narkevics seniors un Arvis Sanders, savukārt plkst. 19 pie Vējturu nama apbalvos sacensību dalībniekus un uzvarētājus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: