2. novembrī Tārgales pamatskolā plkst. 11 sāksies vecāku konference "Laba dialoga iespējas un resursi attiecībās bērns - vecāki - skolotājs". Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja noklausīties divas lekcijas.

Žurnāliste, producente, televīzijas radījumu vadītāja Daina Jāņkalne runās par tēmu "Bērnu un vecāku virtuālie ieradumi jeb kā saglabāt laimes hormonu", savukārt biedrības "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāja Iveta Ķelle apskatīs tēmu "Citi laiki - citas vērtības?".

Lekcija "Bērnu un vecāku virtuālie ieradumi jeb kā saglabāt laimes hormonu" būs saruna gan par to, kā ikdienas dzīvē noder medijpratība, gan par to, kā salāgot atšķirīgās informācijas, ko virtuālajā pasaulē iegūst vecāki un bērni, bet lekcijas "Citi laiki – citas vērtības?" galvenā tēma ir saistīta ar 21. gadsimta tehnoloģiskajām pārmaiņām, kas ietekmē un maina sabiedrības paradumus. Jaunieši aktīvi izmanto interneta dotās iespējas, bet nereti saskaras ar tēmām, kas nav viņu vecumam atbilstošas, īpaši, ja runa ir par seksualitāti, attiecībām, seksu un reproduktīvo veselību. Lektore aicinās aizdomāties, vai šādos gadījumos vecāki un pedagogi ir gatavi ar jaunieti sarunāties un kopīgi, kritiski izvērtējot pieejamo informāciju, palīdzēt izdarīt secinājumus. 

Konferenci var apmeklēt jebkurš interesents.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: