Tēma: Lekcija

 • Aicina uz tikšanos par viedajiem ciemiem 2

  “Europe Direct Ventspils” aicina Ventspils novada iedzīvotājus un pārējos interesentus uz informatīvu pasākumu ceturtdien, 22. februārī, plkst. 17.00 Popes kultūras namā, lai uzzinātu vairāk par vienu no vietējās attīstības instrumentiem – viedajiem ciemiem.

 • Aicina uz lekciju ''Mēs un internets'' 0

  “Europe Direct Ventspils” aicina ikvienu, kurš vēlas uzzināt vairāk par aktuālajiem riskiem un apdraudējumiem interneta vidē, kā arī saņemt ieteikumus drošākai interneta lietošanai, uz CERT.LV eksperta Egila Stūrmaņa lekciju “Mēs un internets” otrdien, 13. februārī, plkst. 15.00 ZOOM tiešsaistē. Pasākumu klātienē translēs arī Gāliņciema bibliotēkā.

 • Aicina uz tiešsaistes lekciju par permakultūru 2

  Trešdien, 8. novembrī, plkst. 17.00 “Europe Direct Ventspils” aicina uz Gunas Zālamanes tiešsaistes lekciju “Dabas likumi dārzā jeb ilgtspējīga saimniekošana” ZOOM platformā. Lekciju translēs arī Gāliņciema bibliotēkā, tāpēc tie, kuriem nav iespēju pieslēgties ZOOM platformai, var nākt uz bibliotēku.

 • Palīdz izglītoties bērnu vecākiem 0

  Vai izsitumi uz ādas vienmēr liecina par alerģiju? Kā tos atšķirt? Ko darīt, kā palīdzēt bērnam? Rast atbildes uz šiem un citiem jautājumiem palīdzēja bērnu alergoloģe Kristina Amosova, aizvadot lekciju bērnu vecākiem Ventspils poliklīnikā.

 • Organizē bezmaksas lekcijas un nodarbības ģimenēm 0

  No 20. oktobra līdz pat novembra beigām tiks organizētas bezmaksas lekcijas par bērnu un viņu vecāku mentālo veselību. Kopumā tiks organizētas 11 nodarbības, kuras tiks īstenotas gan klātienē, gan tiešsaistē.

 • Septembrī notiks lekcijas topošajiem un jaunajiem vecākiem 0

  Ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, vecākiem bieži rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Izglītojošas un praktiskas nodarbības pie mūsu speciālistiem sniegs iespēju labāk sagatavoties bērniņa nākšanai pasaulē.

 • Jūnija notiks lekcijas topošajiem un jaunajiem vecākiem 0

  Ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, vecākiem bieži rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Izglītojošas un praktiskas nodarbības pie slimnīcas speciālistiem sniegs iespēju labāk sagatavoties bērniņa nākšanai pasaulē.

 • Ar vieslekciju uzstāsies ESTCube programmas vadītājs un VeA absolvents 0

  25. maijā, plkst.13.00 Ventspils Augstskolā (VeA), D104 auditorijā ar vieslekciju par tēmu “Elektriskā bura un nano kosmosa kuģi: nākotnes izaicinājumi jaunu kosmisko dzinējsistēmu demonstrācijā” uzstāsies ESTCube programmas vadītājs un VeA Informācijas tehnoloģiju fakultātes absolvents Andris Slavinskis.

 • Notiks lekcija par sirds veselību 0

  Lai pievērstu lielāku uzmanību sabiedrībā aizvien biežāk sastopamai slimībai kā sirds mazspēja, kā arī uzzinātu vairāk par tās simptomiem un riska faktoriem, otrdien, 23. maijā plkst. 15 Kurzemes Rehabilitācijas centrā Ventspilī, interesenti aicināti piedalīties bezmaksas lekcijā, kuru vadīs Ventspils slimnīcas kardiologs Ņikita Nazarenko.

 • Slimnīca aicina uz lekciju 0

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina uz tiešsaistes lekcijām un diskusijām par stresa mazināšanas, izdegšanas un garīgās veselības profilaktiskajiem pasākumiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

 • Notiks Vecāku skolas nodarbība par bērnu gatavību skolai 0

  Turpinās februārī uzsāktā Ventspils Izglītības pārvaldes iniciatīva ''Vecāku skola''. Trešdien, 17.maijā, plkst. 17:30 Ventspils Jaunrades namā notiks nodarbība par tēmu ''Esmu skolai gatavs...'', uz kuru aicināti 5 – 7 gadīgu bērnu vecāki un citi interesenti.

 • Topošos vecākus aicina uz tiešsaistes lekciju 0

  Pirmdien, 13. februārī plkst. 15 topošie vecāki aicināti uz bezmaksas tiešsaistes tikšanos ZOOM platformā ar SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' vecāko vecmāti Baibu Mincenbergu, lai uzzinātu un saņemtu atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem.