Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā aizvadīts ceturtais Pasaules kausa posms šorttrekā, kurā 5. vietu 1000 metru distancē izcīnījis Ventspils Olimpiskās vienības sportists Roberts Krūzbergs.

1000 metru distances ceturtdaļfinālā Roberts savā slidojumā ierindojās trešajā vietā, taču ar labāko rezultātu trešo vietu ieņēmēju vidū (1:26,361) iekļuva pusfinālā. Pusfinālā viņš finišēja otrais (1:26,535) aiz kanādieša Stīvena Dibuā, iekļūstot finālā, kur palika pēdējais (1:27,583) piecu sportistu konkurencē. Priekšsacīkstēs Roberts izcīnīja uzvaru (1:32,005), bet otrajā kārtā bija otrais savā slidojumā.

Par uzvarētāju kļuva Dibuā, kurš finišēja minūtē un 27,099 sekundēs. Otro vietu ieņēma mājinieks Dehons Hvangs, kurš distancē pavadīja 14 sekundes tūkstošdaļas ilgāk, bet bronzas medaļu 57 sportistu konkurencē nopelnīja uzvarētāja tautietis Paskāls Dions (1:27,302).

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc aizvadītajiem četriem posmiem Roberts Krūzbergs 1000 metru distancē ieņem 7. vietu, bet 500m distancē 20. vietu.  Atgādinām, ka iepriekšējā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā Roberts izcīnīja 3. vietu 1000 metru distancē.

Pasaules kausa sezona noslēgsies februārī ar etapiem Drēzdenē un Gdaņskā. Pasaules čempionāts notiks martā Roterdamā, bet 12. janvārī sāksies Eiropas čempionāts Polijas pilsētā Gdaņskā.