Sestdien, 18. jūnijā, plkst. 11, visi laipni aicināti uz Ventspils Briežu dārzu Talsu ielā 240, kur norisināsies dārza atvēršanas svētki. Kā draudzības un atbalsta simbolu, atklāšanas pasākumā kopā tiks stādītas diedzētās Saulespuķu sēklas.

Briežu dārza apmeklējuma laikā būs iespēja brīvdabas apstākļos vērot staltbriežus, safari brauciena laikā pabarot dzīvniekus no rokas, kā arī mazākie apmeklētāji varēs izlēkāties batutu parkā un spēkus uzņemt parka kafejnīcā. Lai iepazītu Būšnieku ezera apkārtni, Brieža dārza piedāvājumā ietilpst arī velosipēdu un SUP dēļu noma.

Vairāk informācijas par aktualitātēm meklē Ventspils briežu dārza Facebook profilā.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -2
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 2 nedēļām

  Aber vai vares kād Irss nojaktet?
  Par lab Naud,le zinat.

 • -1
  Tā nu ir Pirms 2 nedēļām

  Tavs muļķīgais komentārs ŠOREIZ, pilnīgi nevietā! Biju aizbraucis šodien apskatīt, par cik bij atklāšana. Biju pārsteigts! Vienreizēji forša vieta, ar dzīvniekiem, brīvo dabu u.t.t. Kautkas PILNĪGI savādāks mūspusē. Ir kur tiešām aizvest bērnus, mazbērnus, lai apskatās uz dzīvām radībiņām, izbauda dabu un atpūsties ar izklaidi. Lielum lielais paldies šī dārza saimniekiem un vēlu veiksmi turpmākām idejām, jo cik var saprast, ka tas vēl nav viss, kas viņiem ieplānots...!!!

 • -1
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tā nu ir kung.
  Manam bij uzdōt vien Jautajum.
  Tō mež Lōp tokš būs vairoties.Un,ka viņ būt palikt pa pulk ekš tō Teritōrij,ta būt vaidzib ven ōter nojaktet.
  Un es pilnig pekrīt,ka tō viet ir uztaisit labak,nekā bij agrak,le zinat.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: