Pārventas bibliotēkā apskatāma ceļojošā fotoizstāde, kas veltīta Ventspils fotoalbumam ''Ventspils 700 + 30''. Tajā atspoguļots, kā gadu gaitā mainījusies un attīstījusies mūsu pilsēta.

Izstāde veidota no foto grāmatas ''Ventspils 700+30'' albuma nodaļas ''Mantojums un nākotne''. Tajā redzams, kā laika gaitā mainījies Lielais laukums, Galvenā bibliotēka, Ventspils tirgus, Pils iela un daudzas citas vietas Ventspilī.

Jaunākajiem ventspilniekiem šī ir iespēja ieraudzīt Ventspili tādu, kādu viņi to savām acīm vēl nav redzējuši, un ieraudzīt pagātnes kultūras mantojumu. Savukārt vecākiem iedzīvotājiem tā būs iespēja gremdēties atmiņās par to, kā kādreiz mūsu pilsēta ir izskatījusies un kāda tā ir tagad.

Izstāde Pārventas bibliotēkā būs apskatāma līdz 2. augustam.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -4
  Eeeeeeeeee 16.07.2021, 11:35:19

  Es minēšu, lai apskatītu izstādi, tad vajag vakcinēties, ja? :D

 • 0
  tiešām suns 18.07.2021, 18:51:59

  tik maz apmeklētāju.

 • -1
  vent_biblioteka 19.07.2021, 13:56:04

  Lai apskatītu izstādi Pārventas bibliotēkā Covid 19 sertifikāts nav nepieciešams, bet ir jāievēro drošības pasākumi- apmeklētājam ir jābūt mutes un deguna aizsegam, jāievēro savstarpēja 2m distance un telpās pieļaujamais apmeklētāju skaits.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: