Svētdien, 26. maijā plkst. 10.30 ar rotaļīgu svētku gājienu no Lielā laukuma līdz Bērnu pilsētiņai atklās Ventspils Bērnu svētkus, kas tiek svinēti par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai.

Latvijas valsts simtgades atslēgas vārds 2019. gadam ir Varonība, līdz ar to Bērnu svētku pasākumā būs iespēja iepazīties ar profesiju pārstāvjiem, kuras saistās ar varonību - VUGD, Valsts Policija, Robežsardze un Kinologu pārstāvji.

Pulcēšanās sāksies jau plkst. 9.30 Lielajā laukumā, lai plkst. 10.30 uzsāktu svētku gājienu pa Lielo prospektu, līdz Bērnu pilsētiņai. Ikviens apmeklētājs un dalībnieks tiek aicināts līdzi ņemt ziepju burbuļu pūšamos.

Plkst.11.15 Bērnu pilsētiņā uz lielās brīvdabas skatuves notiks svētku koncerts, kurā piedalīsies vokālie ansambļi un pop studijas. Uz mazās svētku skatuves uzstāsies deju studijas un deju ansambļi.

Visu pasākuma laiku Bērnu pilsētiņā būs iespēja vērot eksperimentu šovus, piedalīties zinātnes, tehniskajās, mūzikas un mākslas darbnīcās. Aktīvākie varēs priecāties sporta laukumā, piedaloties sporta aktivitātēs. Ikviens varēs doties izjādē ar ponijiem, izzināt raķešu zinātni, apmeklēt grāmatu māju, kā arī paši mazākie apmeklētāji būs aicināti iepazīt mūzikas instrumentu pasauli kopā ar Orff mūzikas studiju.

Plkst. 15 svētki turpināsies Bērnu parkā “Fantāzija”, kur ikviens varēs piedalīties jautrās spēlēs un rotaļās ar pasaku varoņiem, kā arī radošajās darbnīcās.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: