Aizvadītajās brīvdienās Jaunrades nama vokālā studija “Ķipari un Pipari” skolotājas Maritas Kohas vadībā piedalījās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā “No baroka līdz rokam” finālā, kurā izcīnīja godalgoto 1. vietu.

Kā saka pati skolotāja: “Ir milzīga gandarījuma sajūta un prieks par mūsu kopīgi paveiktā darba rezultātiem. Grupā “Ķipari” dzied ne tikai pirmklasnieki – Keita, Amanda, Elza, Ivo, Liene, Dēzija, bet arī pirmsskolas vecuma bērni – Emīls, Marta un Patrīcija. Šajā mācību gadā sākām apgūt divbalsību un pieņēmām lielu izaicinājumu piedalīties divos valsts mēroga konkursos: vokālajā konkursā “Balsis” un popgrupu konkursā “No baroka līdz rokam”. Bērniem bija jātiek galā ar divām dziesmu programmām, un to mēs arī kopīgi paveicām, jo šo grupu raksturo trīs vārdi – centība, radošums, dziedātprieks, kas atspoguļojās konkursu rezultātos -“Balsu” pilsētas un Kurzemes zonā ieguvām 1. pakāpi un arī “No baroka līdz rokam” visās trijās kārtās ieguvām 1. pakāpi, taču finālā Rīgā, kurā bijām izvirzīti kā labākais Kurzemes zonas popgrupas kolektīvs, ieguvām ne tikai 1. pakāpi, bet arī 1. vietu ar visaugstāko punktu skaitu Latvijā.

Popgrupas izpildītajā konkursa dziesmā “Kafejnīcā” ir vārdi: “Zinām, šodien neparasta diena droši būs, jo kā lielas dāmas vedīs kafejnīcā mūs”. Tādēļ pēc uzvaras sekoja kolektīvs gājiens uz kafejnīcu baudīt piena kokteiļus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: