Ventspilī kultūru varēs baudīt bez maksas*

1. aprīlis, 08:04, 2016
|
Ventas Balss
Foto: Aivars Ķesteris

Ventspils pilsētas domes Ekonomikas un budžeta komisijas sēdē tika pieņemts lēmums, ka, sākot no šodienas, visi kultūras pasākumi Ventspilī būs bez maksas. Tas attiecas ne tikai uz Ventspils iedzīvotājiem, bet arī pilsētas viesiem. Turpmāk kultūru Ventspilī baudīsim bez maksas!

Ekonomikas un budžeta komisijas sēdē, ilgi nediskutējot, tika pieņemts vienbalsīgs lēmums turpmāk Ventspilī notiekošos kultūras pasākumus piedāvāt bez maksas. Atbildīgās personas to skaidro ar to, ka visiem bez izņēmuma jāsniedz iespēja baudīt koncertus, teātrus u.c.

* Šī ir 1.aprīļa - Joku dienas - ziņa. Tās saturs ir izdomāts un nav nevienam saistošs.

Komentāri (2)
Rādīt vispirms:
Kristīne Lapiņa
02.04.2016, 00:47:12
Kristīne Lapiņa
02.04.2016, 00:47:12

Ventspilī pilsētas svētkos sestdienas vakara balle Reņķa dārzā tiešām varētu būt bez maksas. Mūždien ir atrunas, ka daudz koncertu notiek Ventmalā bez maksas-nu tad samaziniet kādu koncertu, neuzaiciniet kādu dārgi apmaksātu slavenību, bet ļaujiet padancot ballē visiem, kas to vēlas. Mazā Kuldīga savos pilsētas svētkos sestdienas vakarā to var atļauties, bet Ventspils negrib. skumji.

0
Ziņot redaktoram
qwerty
01.04.2016, 09:25:01
qwerty
01.04.2016, 09:25:01

* Šī ir 1.aprīļa - Joku dienas - ziņa. Tās saturs ir izdomāts un nav nevienam saistošs.

0
Ziņot redaktoram

Lasi vēl