Naktī uz 23. februāri Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas, patrulējot Ventspilī sastapa vīrieti, kurš izstāstīja, ka kāds vīrietis sabojājis divas automašīnas un aizskrējis prom. Valsts policijas Reaģēšanas nodaļas amatpersonas turpat, netālu, aizturēja iespējamo vainīgi personu.

23. februārī ap plkst. 00.50 pie Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonām vērsās kāds vīrietis, kura transportlīdzeklim Tārgales ielā pirms dažām minūtēm izsists pasažieru loga stikls, tāpat bojāts turpat blakus esošais transportlīdzeklis, kam arī izsists pasažiera loga stikls.

Valsts policijas Ziemeļkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas nekavējoties uzsāka vainīgās personas meklēšanas pasākumus un turpat, netālu viņu arī aizturēja. Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida, galvenokārt mantiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem un pagājušā gada decembrī atbrīvojies no ieslodzījuma vietas.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par piecām epizodēm, proti, vakar, Tārgales ielā nepilngadīgai jaunietei no rokām izrauts mobilais telefons, Talsu ielas daudzdzīvokļu nama kāpņutelpā seniorei no rokām izrauta somiņa, Celtnieku ielas autobusu pieturā vīrietis kādai sievietei centies no rokām izraut somiņu, taču, pateicoties līdzcilvēku palīdzībai, viņam tas neizdevās. Kā arī abi gadījumi par divu transportlīdzekļu bojāšanu Tārgales ielā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas devās uz tiesu lūgt piemērot vīrietim drošības līdzekli – apcietinājumu, kas ir stājies spēkā.

Saskaņā ar Krimināllikumu, bargākais sods par šādiem noziedzīgiem nodarījumiem brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem. Šajā kriminālprocesā par zādzībām, mantas bojāšanu un laupīšanas mēģinājumu turpinās izmeklēšana. Tāpat likumsargi skaidro personas saistību ar citiem likumpārkāpumiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr viņa vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri nebija vienaldzīgi un palīdzēja seniorei, kurai no rokām tika izrauta somiņa, kā arī palīdzēja novērst laupīšanu autobusa pieturā.

Valsts policija aicina arī atsaukties aculieciniekus laupīšanas mēģinājumam 22. februārī ap plkst. 19.15 Siguldas un Celtnieku ielu krustojumā – autobusa pieturā. Pateicoties iedzīvotājiem, kuri brauca garām notikuma vietai un iesaistījās, uzbrukums tika pārtraukts. Aculiecinieku sniegtā informācija noderētu izmeklēšanai. Aicinājums sazināties ar Valsts policijas amatpersonām darba laikā no plkst. 8.00 – 16.30 pa tālruņa numuru 63604717 vai pa tālruņa numuru 110 jebkurā laikā.

Tāpat Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru automašīnas ir aprīkotas ar videoreģistratoriem un kuri 22. februārī ap plkst. 19.15 atradās Siguldas un Celtnieku ielu krustojumā, pie autobusa pieturas.

Lasi vēl

Komentāri (9)

 • -1
  Gārfilds 23.02.2024, 16:33:55

  Lembergs tak muldēja, ka Ventspils ielās Valsts policija nepatrulē.

 • -1
  Gārfilds 23.02.2024, 16:34:58

  Ja runā par aizturēto, cik pilsētā baumo kārtējais smirdīgais džaurēns, kuram rokas un smadzenes aug no tūpļa?

 • 0
  Kārlis Kreblis 23.02.2024, 16:53:05

  Noziedzīgumiem? Vai noziegumiem? Vai nosaziegumiem?

 • -1
  Covid 19-24.ventspils.lv 23.02.2024, 18:28:32

  Ar čigāniem tīrais negals,kopš Lielbritānija izstājās no ES.Dauzi par nopirkuši dzīvokļus daudzdzīvokļu mājās,kur,manuprāt,čigāniem nebūtu īsti piemērota vieta.Pārējiem dzīvokļu īpašniekiem,protams,piekrišana netiek prasīta.Kurš gan gribētu sev kaimiņos čigānu taboru?
  Cietumos arī čigānu nav mazums...

 • 0
  kaktuss 23.02.2024, 23:09:19

  Kāpēc tas mauglis bija jālaiž ārā no cietuma?

 • -1
  Heinrich 24.02.2024, 12:05:30

  A ko tad ar tiem darīt?
  Uz Kaziņmežu nevar,nav vairs tie laiki...

 • 0
  Barons (Freiherr von ...) 24.02.2024, 11:29:10

  Muslim ir pareiz darit,ka cirst nōst tō Rōk.Ja pe mums tā būt darit.
  Tig tad varet būt vien Nelaim-pulk Saeim Deputāt kung/kundzs dabut spiest tō balsošan Pōg ar Degun.Le zinat.

 • -6
  Janis Zvejnieks 24.02.2024, 13:30:28

  Katra tautiba ir sav bezsmadzen individ(ari latviesiem).Taka savs nacionalistiskas doms un izteiciens,labak saglaba savas galvinas.

 • -1
  +Arājs 1488/2 25.02.2024, 07:59:47

  Nuja,pie jums tur Īrijā internacionālisms zeļ un plaukst,vēl trakāk,nekā pie mums Psrs okupācijas laikos,kad gandrīz vai ar karoti centās iebarot,ka visas rases un tautas vienlīdzīgas...Nēģeri ar tiek baltajiem cilvēkiem pielīdzināti...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: