7. aprīlī tika konstatēts, ka bērnu parkā ''Fantāzija'' ir bojāti 12 parka soliņi un elektrības kabelis vairāku metru garumā. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai un novērošanas kamerām, vainīgie atrasti.

Pēc notikušā Pašvaldības policija vērsās pie iedzīvotajiem ar lūgumu sniegt informāciju par personām, kuras, iespējams, veikušas šos bojājumus. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, kā arī to, ka notikums ticis fiksēts video novērošanas kamerās, Pašvaldības policijas inspektori 14. aprīlī noskaidroja vainīgās personas.

Vainīgie ir trīspadsmit un sešpadsmit gadus veci jaunieši un ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi, kā arī tiek vērtēts jautājums par pašvaldībai nodarīto zaudējumu piedziņu.

Ventspils Pašvaldības policija atgādina, ka nepieciešamības gadījumā ar Valsts policiju iespējams sazināties, zvanot - 110 vai Ventspils Pašvaldības policiju - 63680808; 28680808.

Lasi vēl

Komentāri (6)

 • -1
  Eeeeeeeeee Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Jaunēšiem taka te nav ko darīt un tapē šitāds izklaids!

 • 0
  Neimanis Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Biks nost un pa tām acēm!

 • -1
  Larijs Kukarans Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Ai,ai,Pēter,tu,kas skrien laikam līdzi un visam jaunajam,šitā runā,skaties,ka tavi saimnieki tevi neizlidina uz ielas,par šādu ķecerību:) Iedomājies,pēc veco,labo laiku metodes,ai,ai,kur tad cilvēkmīlestība?:)) Es tā pateiktu,skaidrs,veco laiku cilvēks,bet tu Pēci,kauns,kauns,biksēs auns.

 • 0
  aga Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Mjā, Neimanis laikam atļāvās tādu vaļību kā izteikt savas domas. Ļoti neierasti un negaidīti.

 • 0
  Lielais Kretīns Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Problēmas nebūtu, ja cilvēki vienkārši neplēstu pilsētas infrastruktūru

 • -1
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Tiem būt vaidziks sadōt vie kārtig Mugurbrōkast,ar Kadiķ nūj,le zinat.
  Un likt viss saremontieret.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: