Pagājušā mēneša beigās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par narkotisko vielu nelegālu apriti Ventspilī aizturēja trīs vīriešus.

Veicot kratīšanu vairākos nekustamajos īpašumos un automašīnā Ventspilī, tika atrasta un izņemta ap 550 grami izžāvētas marihuānas, seši marihuānas stādi un iekārtas marihuānas audzēšanai, kā arī kokaīns.

Vīrieši iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā un visiem trim aizdomās turētajiem uz izmeklēšanas laiku ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā par narkotisko vielu neatļautu apriti.

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Valsts policija atgādina, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī Valsts policijas mājaslapā vp.gov.lv atzīmējot kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

Lasi vēl

Komentāri (7)

 • -10
  Kurzemnieks Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Varbūt tādā veidā viņi piedalījās cīņā ar Kovi izplatību.)))

 • -5
  Nah Nahs XI Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Vajag to apriti legalizēt.
  https://nra.lv/latvija/274992-vac-parakstus-lai-latvija-atlautu-marihuanas-legalizaciju-savam-vajadzibam.htm

 • -2
  ttt Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  es taviem berniem varu iedot uzpipet

 • -2
  Vairus Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Porno ciet, marihuana ciet, Azarstpeles ciet, ......

 • -4
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Papildināšu Vairus: samogonku- ciet, mājas vīndarus -ciet. Robežas jau ciet, dzīve cietumā

 • -4
  Kārlis_ Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Tīru mantu konfiscē? Ārprāts! Tās tak zāles, ar mazāk blaknēm nekā
  ordinārā zāļu industrija mums piedāvā! Pierādīts.

 • -4
  cxntury_lxst Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Ko jūs joprojām ar to marihuānu cīnaties, tā ir daudz mazāk kaitīga nekā veikalā pieejamās cigaretes un alkohols....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: