Straujiem soļiem tuvojas jaunais mācību gads un, līdz ar to, arī Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju nodarbības, kas šogad atgriezīsies jaunā veidolā un pārcelsies uz jaunām telpām – zinātnes centrā VIZIUM.

Pieteikties tehnoloģiju nodarbībām iespējams no 29. augusta līdz 19. septembrim.
Šogad skolēniem piedāvātas 25 nodarbības, kas tiks organizētas 48 grupās dažādiem vecuma posmiem, un tos vadīs 21 aizrautīgi, zinoši un draudzīgi pasniedzēji. Šis būs īpašs mācību gads gan pulciņu pedagogiem, gan dalībniekiem, jo nodarbības notiks zinātnes centrā VIZIUM, kur pulciņu dalībniekiem būs iespēja ne tikai mācīties jaunajās klasēs, bet arī darboties ar zinātnes centra eksponātiem. Digitālais centrs ik gadu cenšas dažādot pulciņu piedāvājumu un saturu, šogad papildinot to ar astoņām jaunām nodarbību tēmām. Tāpat šajā mācību gadā tiks piedāvātas nodarbības, kas norisināsies tikai attālināti.
Nodarbības pieejamas visiem Ventspils izglītības iestāžu sešgadniekiem, 1. - 12. klašu skolēniem, Ventspils tehnikuma un Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņiem.

Digitālā centra tehnoloģiju nodarbības 2022./2023. mācību gadā:
- Mazā STEM skola (sešgadnieki);
- Digitālā angļu valodas skola (sešgadnieki, 1. klase);
- Tehnoloģiju ABC skola (1. klase);
- Digitālā valodu skola (2. klase) Jaunums!;
- Digitālās mākslas skola (1. - 6. klase);
- STEM skola (2. – 6. klase);
- Minecraft skola (3. – 4. klase);
- Programmēšanas skola (2. - 7. klase);
- Robotikas skola (2. – 7. klase);
- Dabas izziņas skola (3. – 5. klase) Jaunums!;
- Multimediju skola (4. – 12. klase) Jaunums!;
- Viedo tehnoloģiju skola (7. – 9. klase) Jaunums!;
- Elektroinženierijas skola (6. – 9. klase);
- Reklāmdrukas skola (7. – 12. klase);
- 3 dimensiju (3D) datorgrafikas skola (5. – 12. klase);
- 3D spēļu izstrādes skola (5. – 12. klase) Jaunums!;
- Spēļu programmēšanas skola (4. – 9. klase) Jaunums!;
- Jauno ķīmiķu skola (6. – 7. klase) Jaunums!;
- Datorgrafikas un datoranimācijas skola (5. – 12. klase);
- JAVA programmēšanas skola (7. – 12. klase);
- Mājas lapu programmēšanas skola  (9. – 12. klase);
- Datorsistēmu administrēšanas skola (9. - 12. klase);
- Programmēšanas skola olimpiešiem (9. - 12. klase) Jaunums!;
- Spēļu izstrādes skola (9. - 12. klase);
- Programmēšanas projektu skola (10. – 12. klase).

Digitālā centra tehnoloģiju nodarbību katalogs, grafiks un visa nepieciešamā informācija par pieteikšanos atrodama vietnē www.adre.se/itnodarbibas. Reģistrēties nodarbībām iespējams sākot ar 29. augusta plkst. 9 elektroniski, aizpildot anketu: www.adre.se/piesakies2022. Digitālā centra jaunais mācību gads sāksies 19. septembrī.

Savukārt, lai noskaidrotu visus interesējošos jautājumus par pieteikšanās kārtību, nodarbību saturu un citām aktualitātēm, vecāki un skolēni tiek aicināti piektdien, 2. septembrī, plkst. 17.30 piedalīties informatīvajā pēcpusdienā, kas notiks zinātnes centra VIZIUM konferenču zālē ''Beta'', 2. stāvā. Tiem, kuriem nav iespēja uz vecāku pēcpusdienu ierasties klātienē, tiks nodrošināta iespēja to vērot tiešsaistē Digitālā centra Facebook kontā un YouTube kanālā: www.adre.se/youtube.   

Neskaidrību gadījumā sazināties ar Bērnu un jauniešu izglītības programmu vadītāju Gunu Stepiņu pa tālr. 28632351, e-pasts: guna.stepina@ventspils.lv.
Nodarbības tiek organizētas Ventspils valstspilsētas ''Rīcības programmas datorprasmju apguvei Ventspils pilsētas vispārizglītojošās skolās 2022. - 2024. gadā'' ietvaros, un, pateicoties Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansējumam, Ventspils izglītības iestāžu skolēniem ir bezmaksas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: