Ārkārtējā situācija un noteiktie ierobežojumi valstī nav bijuši par šķērsli, lai Mūzikas skolas Kora klases audzēkņi piedalītos starptautiskos konkursos Spānijā, Itālijā, Izraēlā, Singapūrā un Sanktpēterburgā.

Skolotājas Rudīte Tālberga un Anitra Niedre mācību gada laikā nofilmēja jaunos solistus un gada nogalē nosūtīja video ierakstus Starptautiskās mākslas un sporta asociācijas ''Lucky People'' un ''Fiestalonia Milenio'' tiešsaistē rīkotajiem konkursiem. Konkursos veiksmīgi startēja un godalgotas vietas saņēma ne vien solisti, bet arī dueti.

Ieva Žukova, Rebeka Kontante  un Ksenija Stikāne, katra savā vecuma grupā, ieguva II vietu ''Online Wave'' Starptautiskajā tiešsaistes konkursā Spānijā.

Luīze Nagliņa ieguva II vietu, bet Katrīna Bojarūna un Ketrina Raena Kušnere, katra savā vecuma grupā, ieguva I vietu ''The Song'' Starptautiskajā tiešsaistes konkursā Itālijā.

Liene Trama, Rebeka Kontante, Patrīcija Ulbika Ieva Žukova, Katrīna Suhaņenkova, Kate Valdmane kļuva par I vietas laureātēm, katra savā vecuma grupā, bet Ketrina Raena Kušnere solistu konkursā ieguva konkursa Grand Prix. Savukārt ansambļu konkursā  par Grand Prix ieguvēju kļuva duets Alise Maizīte un Katrīna Suhaņenkova, piedaloties Starptautiskajā mākslu festivālā un konkursā ''Open Israel''.

Loreta Pēdiņa, Loreta Bileskalna, Ieva Diedišķe, Lelde Manteja un duets Nika un Sofija Davidovas, katra savā vecumā grupā, ieguva I vietu, bet Katrīna Bojarūna saņēma konkursa Grand Prix ''World Art and Dance'' Starptautiskajās mākslas festivālā un konkursā Singapūrā.

Solistes Sofija Davidova un Ksenija Stikāne, katra savā vecuma grupā, ieguva I vietu, bet Sāra Tālberga ieguva Grand Prix Starptautiskajā mākslu festivālā un konkursā ''Open Sankt- Peterburg''.

Jāatzīmē, ka žūrijas darbā piedalījās pedagogi un diriģenti no Vācijas, Izraēlas, Zviedrijas un Itālijas, Spānijas, Krievijas un Šveices, kuri ne vien vērtēja dalībniekus, bet arī sniedza vērtīgus ieteikumus un norādes jauno solistu izaugsmei.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: