Piektdien Ventspils pilsētas dome nolēma Ventspils 4. vidusskolas direktores amatā apstiprināt Ingu Bužoku.

Bužoka ieguvusi izglītības zinātņu bakalaura grādu pedagoģijā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā un izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā Liepājas Universitātē. Zināšanas pedagoģijas jomā, piemēram, kompetenču pieejā balstīta mācību satura, bērnu tiesību aizsardzības un izglītības iestāžu darbības tiesisko pamatu jautājumos regulāri papildinātas dažādos profesionālās pilnveides kursos.

Savu līdzšinējo darba pieredzi Bužoka saistījusi ar pedagoģiju, kopš 2005. gada strādājot Ventspils 4. vidusskolā par informātikas skolotāju, bet no 2008. līdz 2019. gadam arī par direktores vietnieci informātikas jomā. Savukārt kopš 2019. gada augusta Bužoka strādājusi Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldē par izglītības darba speciālisti, padziļināti iepazīstot skolas vadības un pārvaldības jomas.

Jaunā direktore uzskata, ka skolā jābūt izglītojošai un atbalstošai videi ne tikai skolēniem, bet arī skolas darbiniekiem, uzsverot vēlmi turpināt Ventspils 4. vidusskolas jau aizsākto darbu un sniedzot pienesumu skolas turpmākajā izaugsmē, piemēram, iedibinot un attīstot mecenātisma ideju un tādējādi sekmējot materiālo resursu paplašināšanu.

Lasi vēl

Komentāri (7)

 • 0
  reku Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Bet kāda iemesla dēļ amatu atstāja iepriekšējā?

 • 0
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Dīvaina vadītāju maiņa izglitības iestādēs.

 • -3
  ^^—^^ Pirms 2 nedēļām

  Nav jau teikts, ka visur maiņa – varbūt apstiprina vienkārši amatā – no p.i. uz pastāvīgu vietu?

 • -1
  Margrieta666 Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Vai tad nevarēja demokrātiskā ceļā ievēlēt?Kā savulaik 1.vidusskolā (tagad ģimnāzija)?

 • 0
  Kaija Venta Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Pirms tam jau strādāja par iepriekšējās direktores vietnieci, atgriežas. Mājas lapā šai vidusskolai visnovecojušākā informācija no visām Ventspils skolām. Cerams, ka kas mainīsies.

 • -1
  Garrote. Pirms 2 nedēļām

  Bet kad beidzot jaunu direktori (-u) iecels 6.vidusskolā?

 • -1
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 2 nedēļām

  Labdien!
  Iepriekšējā Ventspils 4. vidusskolas direktore, noslēdzoties mācību gadam, vēlējās pārtraukt darba attiecības. 2020. gada 24. aprīlī tika izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Ventspils 4. vidusskolas direktora amatu. Pretendentus izvērtēja konkursa komisija, pēc tam Ventspils pilsētas Izglītības komisija un Ventspils pilsētas Izglītības, kultūras un sporta komiteja. Direktoru apstiprina Ventspils pilsētas domes sēdē.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: