Aizvadītajās brīvdienās Stelpē norisinājās Latvijas čempionāta 1. posma sacensības junioru, amatieru un veterānu klasēs, kurās Rodeo sportisti neskaties uz sīvo konkurenci un lielo karstumu tika pie labiem rezultātiem.

Bērnu 65cc klasē startēja astoņus gadus vecais Jonatans Rjabovs, kurš veiksmīgi tika galā ar sacensību spriedzi un savās otrajās sacensībās karjerā savā klasē, 25 dalībnieku konkurencē ierindojās 12. vietā.

Nākamie uz starta stājās jau vecāki zēni 85cc klasē, kur Ričards Muraško dienas kopvērtējumā ierindojās 9. vietā. Vecākajā grupā šajā pašā klasē Martins Platkevičs izcīnīja 5. vietu.

125cc klasē junioriem Aleksis Araids cīnījās par vietu uz goda pjedestāla, pirmajā braucienā finišēdams 3. pozīcijā, taču otrajā braucienā pieļautā kļūda un lielais karstums kļuva par šķērsli jaunietim gavilēt dienas izskaņā - kopvērtējumā 4. vieta.

Ansis Anševics MX14+ klasē pirmajā braucienā finišēja 3. vietā, taču otrā brauciena startā Ansis piedzīvoja kritienu un sāka cīņu no pēdējās pozīcijas, ierindojoties 9. vietā.

Dāvids Rjabovs šajā pašā klasē cīnījās ar kritieniem abos braucienos, kaut gan ātrums bija top 5 līmenī, taču dienu noslēdza 8. pozīcijā ar perspektīvu nākamajos posmos.

MX25+ klasē Eduards Rozenbergs pēc smagas traumas un vairāku gadu pārtraukuma atgriezās trasē un savās pirmajās sacensībās izcīnīja 5. vietu kopvērtējumā.

Veterānu klasē MX50+ klasē Arvis Sanders pirmajā braucienā finišēja 2. vietā, otrā brauciena pēdējā aplī izdevās apsteigt Raimondu Baltgalvi un kopvērtējumā izcīnīt 1. vietu posmā.

Nākamās sacensības notiks jau šīs nedēļas nogalē Kandavā, kur notiks starptautiskais motokross Superkrosā ar Toma Macuka un Prita Ratsepa piedalīšanos.