Jau 19. vasaras sezonu iznāk Ventspils Vasaras tūrisma avīze, kas lasītājus iepazīstina ar informāciju par pilsētas jaunumiem, iecienītākajiem apskates un atpūtas objektiem, gan iekštelpās, gan svaigā gaisā, vietām, kur paēst, nakšņot un ko redzēt un baudīt Ventspilī.

Jaunā avīze iepazīstina ar šā gada jaunumu - informāciju par atjaunoto Ostas ielas promenādi, iespaidīgo boju ekspozīciju, mūzikas, mākslas izglītības centra un koncertzāles ''Latvija'' izcilajām muzikālajām vērtībām un iespējām.

Avīzes atvērumā ar fotoattēliem un galveno informāciju attēloti populārākie tūrisma un dabas objekti, sporta, atpūtas un izklaides iespējas. Lasītājiem ir iespēja iepazīties ar četriem Ventspilī pieejamiem transporta veidiem, kā ērtāk un ātrāk iepazīt pilsētu. Avīzē iekļauta informācija gan par kultūrvēsturisko mantojumu, ko piedzīvot Livonijas ordeņa pilī un citās muzeja struktūrvienībās, gan Olimpiskā centra ''Ventspils'' izklaižu un atpūtas vietās - Piedzīvojumu parkā un Pludmales akvaparkā, gan iepazīt kosmosa dzīles Jaunrades nama planetārijā, observatorijā un Starptautiskajā radioastronomijas centrā Irbenē.

Tūrisma objektus iespējams apskatīt gan pastaigā, gan braucot ar velosipēdu. Velosipēdu celiņi jau vijas vairāk nekā 60 km garumā un savieno visus populārākos Ventspils objektus. Uz avīzes aizmugurējā vāka atrodama karte, kurā atzīmēti visi tūrisma objekti, kā arī informācija par Ventu banku un Ventspils valūtu - Ventiem, kā tos pelnīt un kur saņemt, kā arī informācija par Ventspils virtuālo vēstniecību visitventspils.com.

Zem kartes uzskaitītas vietas, kur paēst un nakšņot.

Ventspils jaunā tūrisma avīze izdota četrās valodās - latviešu, krievu, lietuviešu un angļu vairāk nekā 194 tūkstoši eksemplāros. Tūrisma avīze pieejama Tūrisma informācijas centrā, kā arī Ventspils tūrisma objektos.

Papildus, kā bezmaksas pielikumu, lasītāji Ventspils tūrisma avīzi dažādās valodās drukātu saņems līdz ar presi - latviski laikrakstos ''Diena'', ''Latvijas Avīze'', ''Privātā Dzīve'' un ''Kurzemes vārds'', krieviski laikrakstos ''Суббота'' un ''Сегодня Неделя'', bet lietuviski laikrakstā ''Lietuvos Rytas''.

Vasaras tūrisma avīzi savās pasta kastītēs saņems arī ventspilnieki.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: