Digitālais centrs aicina spēļu entuziastus piedalīties un gūt vērtīgu pieredzi spēļu izstrādes maratonā ''Global Game Jam Riga 2020'', kas šogad norisināsies no 31. janvāra līdz 2. februārim un komandā vai individuāli izstrādāt pašiem savu spēli.

Maratons tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas Spēļu izstrādātāju asociāciju, tas ilgst 48 stundas un norisinās visā pasaulē. Latvijā maratons norisināsies septīto reizi. Dalībnieku uzdevums būs 48 stundu laikā izveidot video, galda, lomu vai jebkāda cita veida spēli, kas maratona pēdējā dienā būs jāprezentē.

Pagājušajā gadā maratonā piedalījās 97 spēļu izstrādātāji un tika izveidotas 24 spēles. Pasākums ir īpašs ar to, ka tās nav sacensības, bet gan iespēja cilvēkiem ar dažādiem talantiem, neatkarīgi no pieredzes līmeņa, mācīties, komunicēt, sadarboties un izveidot gala produktu.

Pasākumu var apmeklēt personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu vai vecāka/aizbildņa pavadībā. Reģistrēties maratonam iespējam līdz 12. janvārim globalgamejam.org. Plašāka informācija par pasākumu gamedev.lv

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: