Ventspils pilsētas domes deputāti nolēma Centra sākumskolas direktores amatā iecelt esošo direktores pienākumu izpildītāju Liānu Biezbārdi, informēja Ventspils Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ance Putniņa.

Biezbārde studējusi Liepājas Pedagoģijas augstskolā un ieguvusi profesionālo maģistra grādu skolas pedagoģijā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā.

Biezbārde jau 26 gadus darbojas pedagoģijas jomā, karjeras sākumā, strādājot par sākumskolas skolotāju, kā arī mācot matemātiku un ķīmiju Ventspils Pārventas pamatskolā.

No 2004. gada Biezbārde bija Pārventas pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā, savukārt no 2018. gada pildīja direktores pienākumus Centra sākumskolā, vadot 33 pedagogu un 10 tehnisko darbinieku kolektīvu.

Jaunā direktore ir apņēmības pilna turpināt attīstīt Centra sākumskolu kā efektīvu un mūsdienīgu izglītības iestādi, kurā profesionālu pedagogu vadībā iespējams apgūt daudzveidīgas mācību programmas, tajā skaitā arī interešu izglītībā. Kā galvenos šī brīža mērķus Biezbārde izvirzījusi striktu un precīzu izglītības kvalitātes kritēriju noteikšanu, kā arī atbildīga, ieinteresēta un radoša skolas kolektīva izveidi, sacīja Putniņa.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: