No 22. līdz 27. oktobrim Ventspils 5.–9. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties ar uzņēmējdarbības prasmju apgūšanu saistītā pasākumu ciklā “Biznesa rudens”.

Tajā notiks neformālās apmācības un radošās darbnīcas, kas jauniešus iedrošinās un iedvesmos būt uzņēmīgiem, dos iespēju apgūt vai nostiprināt pamatzināšanas uzņēmējdarbībā, kā arī aizrautīgi pavadīt laiku darbojoties komandās.

“Biznesa rudenī” aicināti piedalīties skolēni, kuriem jau ir pieredze darbojoties skolēnu mācību uzņēmumos vai kuriem ir interese attīstīt savu biznesa ideju un šajā mācību gadā skolā dibināt savu mācību uzņēmumu.

Pasākumu ciklā paredzēts jauniešu biznesa idejas attīstīt, palīdzēt nostiprināt lomas komandā, kopīgi meklēt risinājumus pircēju sasniegšanai un reklamēšanai, kā arī iepazīt iespējas, kas ļautu biznesa idejas modernizēt ar digitālo tehnoloģiju palīdzību.

Jaunieši viesosies Ventspils Digitālajā centrā un iepazīs tās tehnoloģijas, kas pieejamas un piemērotas mācību uzņēmumiem. Notiks vizīte Ventspils Biznesa inkubatorā, lai iepazītu citu biznesa iesācēju idejas un uzzinātu par atbalsta iespējām jaunajiem uzņēmējiem. Preču reklamēšanai jaunieši apgūs sociālo tīklu mārketinga rīkus un kopā ar profesionālu fotogrāfu mācīsies, kā labāk un skaistāk fotografēt preces. Savukārt zināšanas par sociālās uzņēmējdarbības tēmu dalībnieki gūs no šīs jomas aizsācējiem Latvijā “Otrā elpa”.

Pasākumu galvenā norises vieta būs Jauniešu māja. Kopā paredzēti 25 dalībnieki. Dalība ir bez maksas.

Pieteikšanās notiek līdz 17. oktobrim. Pieteikuma anketa un “Biznesa rudens” programma pieejama: https://ej.uz/biznesarudens

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: