Tēma: Jauniešu māja

 • Jauniešu mājā varēs satikt brīvprātīgos no Grieķijas un Francijas 0

  Septembra nogalē Jauniešu mājā ieradušies četri ārzemju brīvprātīgie – divi no Grieķijas un divi no Francijas. Jaunieši līdz nākamā gada jūlijam darbosies Jauniešu mājā un arī sadarbosies ar citām organizācijām Ventspilī - dizaina darbnīcu ''RADE'', Ventspils Augstskolu, Ventspils bibliotēku, atbalsta centru ''Cimdiņš'', jātnieku sporta klubu ''Demora''.

 • Jaunieši rada spēļu prototipus 0

  Biedrība “TERRA NOVA VITAE” augustā Ventspils 2. vidusskolā īstenoja vienu no Ventspilī atbalstītajiem “Pumpurs” jaunatnes iniciatīvu projektiem. Tas bija piecu aktivitāšu projekts “Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko”. Piecas dienas skolēni čakli darbojās un radīja savu spēļu prototipus.

 • Jauniešu māja aicina uz picas cepšanas sacensībām 0

  Piektdien, 5. augustā, jau trešo reizi Ventspils Jauniešu mājās norisināsies Bake-off sacensības. Pretēji iepriekšējām divām sacensībām, kur Jauniešu mājā varēja just saldu smaržu, cepot cepumus un kēksiņus, šoreiz no konditorejas būs jāpāriet uz ko sāļāku - Bake-off: Picu edition.

 • Jauniešu mājā notiks tikšanās ar kinorežisoru Staņislavu Tokalovu 0

  No 1. līdz 31. oktobrim Latvijas pilsētās jau tradicionāli norisināsies Manhetenas starptautiskais īsfilmu festivāls, kura fināla programmā tiek iekļautas 10 īsfilmas no visas pasaules. Katrā valstī ikviens skatītājs kļūst par žūrijas locekli un izvēlas labāko filmu pēc saviem ieskatiem.

 • Jaunieši var iegūt finansējumu dažādu ideju īstenošanai 0

  Jauniešu mājā jauniešiem ir iespēja iesniegt projektu Ventspils Jauniešu iniciatīvu konkursā un iegūt finansējumu un atbalstu pasākumu realizēšanā. Šāda veida projekti ir viens no veidiem, kā veicināt jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu aktīvu līdzdalību un fiziskās aktivitātes.

 • Tapusi filma par ukraiņu pusaudžiem 1

  Ventspils 6. vidusskolas 12. klases absolvents Georgijs Kartašovs radījis dokumentālo filmu Bērni, kas stāsta par viņa skolasbiedriem – pusaudžiem no Ukrainas.

 • Jauniešu māja piedāvā aktivitātes vasaras brīvlaikā 0

  Jau šajā piektdienā, 3. jūnijā, plkst. 16 Ventspils Jauniešu mājā paredzēta jauniešu diskusija par visu dzimumu līdztiesību ''Vienā laivā''. Diskusija ir daļa no 11 diskusiju sarunu cikla, kas šajā pavasarī notiek dažādos Latvijas reģionos par katru no Eiropas Jaunatnes mērķiem.

 • Jaunieši rīko erudīcijas turnīru 0

  Jaunieši izmanto Ventspils Jauniešu mājas sniegtās iespējas un realizēs ilgi loloto ieceri par erudīcijas konkursu. Spēlē varēs piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma gan individuāli, gan komandā. Tā notiks tiešraidē no Jauniešu mājas studijas un piedalīties būs iespējams attālināti.

 • Jauniešu māja pieejama apmeklētājiem klātienē 0

  Mazinoties valstī noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem, Ventspils Jauniešu māja aicina jauniešus klātienē izmantot jau līdz šim piedāvātās iespējas un arī jaunumus. Klātienes apmeklējums notiek ''zaļajā'' režīmā.

 • Tiek īstenots projekts «Ventspils - Jauniešiem draudzīga pilsēta» 0

  Ventspils Jauniešu māja šajā gadā īsteno projektu ''Ventspils – Jauniešiem draudzīga pilsēta'', kuras ietvaros ir paredzēts izstrādāt kvalitatīvu un ilgtspējīgu atbalsta programmu darbā ar jaunatni, apzinot un analizējot jauniešu vajadzības, kā arī stiprinot jauniešu līdzdalības mehānismu un starpinstitūciju sadarbību.

 • Jauniešu mājā varēs piedalīties izlaušanās spēlē 0

  Nedēļas garumā, sākot no 14. līdz 18. februārim, no plkst. 15 līdz 18 Ventspils Jauniešu mājas telpās norisināsies izlaušanās spēle ''ANTI-VALENTĪNS''. Tā ir komandas spēle, kurā divu vai četru cilvēku sastāvā 60 minūšu laikā jāizlaužas no trim aizraujošām telpām.

 • Darbu sākusi Jaunatnes lietu komisija 16

  Piektdien, 21. janvārī, uz pirmo sanāksmi pulcējās Ventspils valstspilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu komisija, ievēlot gan komisijas vadību, gan jau līdzdarbojoties ar jaunatnes jomu saistītu lēmumu pieņemšanā. Komisijas personālsastāvu Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja 2021. gada nogalē.

 • Karjeras nedēļā jaunieši izzinās IKT nozari 0

  No 11. līdz 15. oktobrim visā Latvijā jau devīto gadu notiks Karjeras nedēļa, kuru sadarbībā ar partneriem reģionos organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

 • Franču un itāļu brīvprātīgās devušās mājup 2

  Noslēdzies brīvprātīgā darba projekts, kuru kopš februāra Ventspils Jauniešu mājā veica divas jaunietes Lūsija Miloua no Bordo (Francija) un Alessandra Lupo no Romas (Itālija).

 • Jauniešu māja aicina un foto nodarbībām 0

  Jauniešu māja un brīvprātīgā Alessandra no Itālijas aicina piedalīties foto nodarbībās, kurās būs iespēja apgūt fotografēšanas iespējas.