Tēma: Jauniešu māja

 • Aicina pieteikties prāta spēlei 0

  Jauniešu māja aicina visus interesentus 18. janvārī, no plkst. 18.30 piedalīties prāta spēlē "Jautri, gudri, asprātīgi par demokrātiju". Tā būs ne tikai sacensība starp komandām, bet arī labi un jautri pavadīts laiks, iegūtas jaunas zināšanas, un diskusijas raisoši temati.

 • Iespēja jauniešiem radoši izpausties konkursā - Tava ideja Ventspils pilsētai! 2

  Nereti no Ventspils jauniešiem ir dzirdams, ka te, Ventspilī, jau nekas nenotiek. Jā, ir pulciņi, ir interešu izglītība, bet tas jau mazajiem, lielajiem nekas stilīgs nav. Bet, kā lai pieauguši prāti, kas lemj par pilsētas attīstību, uzzina par to, kas jaunietim liekas stilīgs? Tam ir paredzēts ideju konkurss - Tava ideja Ventspils pilsētai.

 • Sāksies darbnīcu cikls jauniešiem ar īpašām vajadzībām 0

  1. augustā sāksies Ventspils Jauniešu mājas projekts “Neatkarīgs 1.0”, kura mērķis ir testēt dažādu tematisko darbnīcu piedāvājumu jauniešiem ar īpašajām vajadzībām, ko nākotnē piedāvāt kā regulāras darbnīcas jauniešu attīstībai un neatkarības veicināšanai.

 • Sākusies kandidātu pieteikšana Ventspils Jauniešu gada balvai 0

  Katram jaunietim Ventspilī ir ļoti liela nozīme, jo tieši viņi ir pilsētas nākotnes noteicēji un veidotāji. Lai pateiktu paldies par jau izdarīto un motivētu uz turpmāku neatlaidīgu un izcilu darbu, kā arī mudinātu citus jauniešus nebaidīties būt aktīviem, jau ceturto gadu Ventspils skolu ''Prezidentu klubs'' rīko pasākumu ''Ventspils Jauniešu gada balva''.

 • Iespēja īstenot savas idejas 0

  Lai iedrošinātu jauniešus būt radošiem un nebaidīties mēģināt radīt sev patīkamu un interesējošu pasākumu - biedrība ''Attīstības fabrika'' aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem realizēt savas idejas, piesakoties Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkursam.

 • Jauniešu mājai jauns vadītājs 3

  1. novembrī Ventspils Jauniešu mājas vadītāja amatā iecelts Roberts Budigins. Roberts ir absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti, un līdz šim strādājis dažādos amatos Ventspils valstspilsētas pašvaldībā, nevalstiskajā sektorā un paralēli arī pilda Ventspils valstspilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu komisijas priekšsēdētāja amatu.

 • Brīvlaikā notiek digitāla orientēšanās spēle jauniešiem 0

  Skolēnu rudens brīvlaikā līdz 28. oktobrim Ventspils Jauniešu mājas ārzemju brīvprātīgie Gerasimi, Evangelia un Yanis aicina ikvienu interesentu izveidot savu komandu un piedalīties viņu izveidotajā digitālajā orientēšanās spēlē aplikācijā ''Actionbound''.

 • Jauniešu mājā varēs satikt brīvprātīgos no Grieķijas un Francijas 0

  Septembra nogalē Jauniešu mājā ieradušies četri ārzemju brīvprātīgie – divi no Grieķijas un divi no Francijas. Jaunieši līdz nākamā gada jūlijam darbosies Jauniešu mājā un arī sadarbosies ar citām organizācijām Ventspilī - dizaina darbnīcu ''RADE'', Ventspils Augstskolu, Ventspils bibliotēku, atbalsta centru ''Cimdiņš'', jātnieku sporta klubu ''Demora''.

 • Jaunieši rada spēļu prototipus 0

  Biedrība “TERRA NOVA VITAE” augustā Ventspils 2. vidusskolā īstenoja vienu no Ventspilī atbalstītajiem “Pumpurs” jaunatnes iniciatīvu projektiem. Tas bija piecu aktivitāšu projekts “Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko”. Piecas dienas skolēni čakli darbojās un radīja savu spēļu prototipus.

 • Jauniešu māja aicina uz picas cepšanas sacensībām 0

  Piektdien, 5. augustā, jau trešo reizi Ventspils Jauniešu mājās norisināsies Bake-off sacensības. Pretēji iepriekšējām divām sacensībām, kur Jauniešu mājā varēja just saldu smaržu, cepot cepumus un kēksiņus, šoreiz no konditorejas būs jāpāriet uz ko sāļāku - Bake-off: Picu edition.

 • Jauniešu mājā notiks tikšanās ar kinorežisoru Staņislavu Tokalovu 0

  No 1. līdz 31. oktobrim Latvijas pilsētās jau tradicionāli norisināsies Manhetenas starptautiskais īsfilmu festivāls, kura fināla programmā tiek iekļautas 10 īsfilmas no visas pasaules. Katrā valstī ikviens skatītājs kļūst par žūrijas locekli un izvēlas labāko filmu pēc saviem ieskatiem.

 • Jaunieši var iegūt finansējumu dažādu ideju īstenošanai 0

  Jauniešu mājā jauniešiem ir iespēja iesniegt projektu Ventspils Jauniešu iniciatīvu konkursā un iegūt finansējumu un atbalstu pasākumu realizēšanā. Šāda veida projekti ir viens no veidiem, kā veicināt jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu aktīvu līdzdalību un fiziskās aktivitātes.

 • Tapusi filma par ukraiņu pusaudžiem 1

  Ventspils 6. vidusskolas 12. klases absolvents Georgijs Kartašovs radījis dokumentālo filmu Bērni, kas stāsta par viņa skolasbiedriem – pusaudžiem no Ukrainas.

 • Jauniešu māja piedāvā aktivitātes vasaras brīvlaikā 0

  Jau šajā piektdienā, 3. jūnijā, plkst. 16 Ventspils Jauniešu mājā paredzēta jauniešu diskusija par visu dzimumu līdztiesību ''Vienā laivā''. Diskusija ir daļa no 11 diskusiju sarunu cikla, kas šajā pavasarī notiek dažādos Latvijas reģionos par katru no Eiropas Jaunatnes mērķiem.