Tēma: Jauniešu māja

 • Jauniešu māja aicina un foto nodarbībām 0

  Jauniešu māja un brīvprātīgā Alessandra no Itālijas aicina piedalīties foto nodarbībās, kurās būs iespēja apgūt fotografēšanas iespējas.

 • Gūta pieredze un radīti inovatīvi produkti 0

  Nupat noslēdzies starptautiskais jauniešu uzņēmējdarbības veicināšanas projekts DigiYouth, kurā Ventspils jaunieši nepilnu trīs gadu garumā darbojās kopā ar vienaudžiem no Igaunijas, Somijas un Zviedrijas.    

 • Jauniešu māja rīko Zemes stundas izaicinājumu 5

  Sestdien, 27. martā, no plkst. 20.30 līdz 21.30 visā pasaulē notiek Zemes stundas akcija. Arī šogad Zemes stundā ikviens tiek mudināts uz vienu stundu izslēgt nebūtiskās elektriskās gaismas un citas ierīces, kas patērē elektroenerģiju, lai pievienotos vispasaules akcijai un parādītu savu apņemšanos par videi draudzīgāku rīcību ikdienā.

 • Darbosies jauni Eiropas brīvprātīgie jaunieši 0

  Šogad Ventspils Jauniešu mājā darbosies Eiropas brīvprātīgie no Francijas un Itālijas. Brīvprātīgo pieteikšanās un atlase ir noslēgusies, bet jauniešu ierašanās Ventspilī gaidāma pavasarī, kad arī plānots organizēt iepazīšanās un kultūras pasākumus.

 • Notiks konference par darba ar jaunatni nākotnes izaicinājumiem 0

  Ventspils - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 aicina piedalīties tiešsaistes konferencē ''Jaunatne'21 - izaicinājums pieņemts!''. Konference notiks 3. decembrī un tās tēmas būs saistītas gan ar valsts mēroga jaunatnes politikas plānošanas dokumentu izstrādi, gan jauniešu līdzdalības veicināšanu un citiem izaicinājumiem.

 • Karjeras nedēļā zīmē Ventspils uzņēmumus un profesijas 0

  Karjeras izglītībā sadarbība veidojas ne tikai starp karjeras konsultantiem un dažādu mācību priekšmetu skolotājiem, bet arī ar jauniešu nākotnes darba vidi - uzņēmumiem un organizācijām. Dažādās karjeras atbalsta aktivitātēs skolēni izzina savas iespējas, iepazīst darba pasauli un mācās pieņemt lēmumus savas karjeras izvēlei.

 • Jauniešu mājā notiks «Ideju nakts 2020» 0

  Ventspils Jauniešu māja aicina 16 līdz 25 gadus vecus jauniešus, kuri ir ieinteresēti projektu un pasākumu veidošanā, pieteikties dalībai pasākumā ''Ideju nakts 2020''.

 • Notiks mācības par darbu jaunatnes jomā 0

  Ventspils Jauniešu mājā 29. un 30. septembrī notiks mācības ''Darbs jaunatnes jomā ar priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas jauniešiem''.

 • Darbā ar jaunatni iesaistītos aicina uz semināru 0

  Ventspils - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 aicina darbā ar jaunatni iesaistītos uz pieredzes apmaiņas semināru ''Cik gigabaitos var ietilpināt jaunatnes darba pieredzi?''. Pasākums Ventspilī notiks 9. un 10. oktobrī un šoreiz seminārā akcenti tiks likti tēmai par digitālo darbu ar jaunatni.

 • Jauniešu māja atvērs durvis 0

  Ikviens interesents ir laipni aicināts uz Atvērto durvju dienu Jauniešu mājā piektdien, 11. septembrī, no plkst. 17 līdz 19.

 • Varēs apgūt vācu valodu 0

  Jauniešu mājā būs iespēja apgūt vācu valodas zināšanas, kuras vadīs Eiropas brīvprātīgais jaunietis Benedikts Brauns no Vācijas.