Tēma: Biznesa atbalsta centrs

 • Uzņēmēji dalīsies pieredzē 0

  24. martā, plkst. 16, LIAA Ventspils biznesa inkubators aicina ikvienu interesentu apmeklēt uzņēmēju pieredzes stāstu vakaru ''LŪST VAI PLĪST''. Pasākumā būs iespēja dzirdēt trīs uzņēmēju stāstus par motivāciju un vēlmi uzsākt savu uzņēmējdarbību.

 • LIAA Ventspils biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu 0

  Ar saukli ''Tava komanda startam'' Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubators izziņo 2023. gada pavasara uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. martam sešu mēnešu apmācību programmā kopumā tiks uzņemti 250 biznesa ideju autori.

 • Biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu 1

  Ar saukli ''Tava komanda startam'' Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubators izziņo 2022. gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. septembrim sešu mēnešu apmācību programmā tiks uzņemti 20 biznesa ideju autori.

 • Biznesa inkubators piesaka pavasara uzņemšanu 0

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori, tostarp LIAA Ventspils biznesa inkubators, izziņo 2022. gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai sava reģiona LIAA biznesa inkubatorā.

 • Ventspils biznesa inkubators aicina uz Info stundu 0

  4. martā plkst. 16 Ventspils biznesa inkubators aicina visus interesentus uz INFO stundu, kurā stāstīs par to, kādu atbalstu inkubatorā var saņemt jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori, kā arī informēs par pieteikšanās kārtību un prasībām pretendentiem.

 • Aicina uz Biznesa rītu 4

  Ventspils Biznesa atbalsta centrs sadarbībā ar EDIC Ventspils aicina uz Biznesa rīts semināru Solis ilgtspējīgā uzņēmējdarbībā: veiksmes stāsti vs. izdzīvošanas spēle!, kas notiks šī gada 27. februārī plkst. 10 Ventspils Biznesa atbalsta centrā.

 • Stāstīs par mašīnmācīšanās tehnoloģiju 0

  Ceturtdien, 15. novembrī, plkst. 18 Digitālais centrs sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares pārstāvjus apmeklēt “Ventspils ICT cluster Meetup” pasākumu, kas šoreiz veltīts mašīnmācīšanās tehnoloģijai.

 • ICT Cluster Meetup uzsāk sezonu 0

  Otrdien, 18. septembrī, plkst. 18 Ventspils Biznesa atbalsta centrā notiks šīs sezonas pirmais “Ventspils ICT cluster Meetup” pasākums, kuru apmeklēt aicināti informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares pārstāvji.

 • Tilts iesācējiem biznesa jūrā 0

  Nepilnu gadu Ventspilī darbojas Biznesa atbalsta centrs, kas izveidots ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parka, kura viens no dibinātajiem ir Ventspils brīvostas pārvalde, līdzdalību un pašvaldības finansiālu atbalstu. Biznesa atbalsta centrs kļuvis par savdabīgu tiltu starp vairākām struktūrām, kas veicina uzņēmējdarbību, – tiltu iesācējiem biznesa jūrā.