No šodienas iespējams konkursam pieteikt nominantus - skolēnus un pedagogus -, kuriem pateikt paldies, informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludinājusi konkursus "Skolēns, kuram es gribu pateikt paldies" un "Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies", kas ir pirms diviem gadiem aizsāktās iniciatīvas turpinājums.

Piesakoties dalībai konkursā, skolēniem jānominē pedagogi vai pedagogiem - skolēni, kuri viņu dzīvē bijuši īpaši svarīgi, devuši kādu nozīmīgu dzīves mācību vai palīdzējuši ar savu piemēru vai konkrētu rīcību. Pieteikumā jāapraksta vai jāattēlo, kas tieši bijis tas īpašais un svarīgais, ko šī persona devusi tās pieteicējam.

Konkursa organizētāji uzsver, ka šis nav konkurss par labāko pedagogu vai skolēnu. "Taču attiecību veidošanai tas ir svarīgs, jo varbūt tieši kāds "grūtais" skolēns licis paskatīties uz dzīvi citām acīm vai arī kāds skolotājs ārpus stundas ar savu rīcību vai piemēru bijis paraugs turpmākajai dzīvei," norāda Zariņš.

Savus pieteikumus konkursa dalībnieki var iesūtīt elektroniski vai pa pastu. Pieteikuma izveidošanā var izmantot dažādas tehnikas - eseja, prezentācija, foto kolāža vai kāda cita forma, taču īpaši tiek gaidīti videopieteikumi. Konkursa darbus var iesniegt no šodienas, 12. marta, līdz 30. aprīlim. Labāko darbu autori tiks uzaicināti uz īpašu pasākumu rudenī.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: