No novembra sākuma Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi cītīgi apmeklēja mācību kursa Dažādi rīki radošam darbam nodarbības un apguva jaunas zināšanas, lai mācību procesu turpmāk varētu organizēt vēl interesantāku.

Šonedēļ pedagogi par gūtajām zināšanām saņēma sertifikātus. Nodarbības kopumā apmeklēja 45 pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi, kuri apguva teksta noformēšanu ar Microsoft Word, tabulu un attēlu ievietošanu un noformēšanu dokumentā, afišu un apsveikumu veidošanu internetā, interaktīvu prezentāciju veidošanu un to saglabāšanas paņēmienus, dažādu darba lapu veidošanu, izmantojot interneta resursus, kā arī citas mācību procesam noderīgas interneta vietnes.

Katram pedagogam bija jāizstrādā interaktīva prezentācija, kas tika publicēta kopīgā mācību vietnē Moodle, līdz ar to visiem kursa apmeklētajiem ir pieejami izveidotie materiāli, kas nākotnē kalpos kā iedvesma mācību procesā. «Pirmsskolas pedagogi ļoti labprāt apgūst jaunas zināšanas, ir radoši un apzinīgi. Visi skolotāji, kas bija pieteikušies mācībām, cītīgi apmeklēja nodarbības un apzinīgi strādāja. Pedagogi ir izteikuši vēlmi mācīties vēl,» atzīst Ventspils Digitālā centra mācību vadītāja Dace Bergmane.

Visvairāk pedagogu bija pieteikušies no bērnudārza Vāverīte (kopumā 15), Saulīte (10) un Zvaigznītes (9). Tā kā vietu skaits uz šo kursu bija ierobežots, daļa skolotāju šajā reizē nevarēja piedalīties apmācībās, bet Ventspils Digitālais centrs turpinās apmācības arī nākamgad.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: