Ventspils Augstskolā ļoti veiksmīgi aizvadītas veloorientēšanās sacensības, kurās šogad piedalījās 8 komandas.

Komandā bija 2 dalībnieki, kuriem tika dotas 2 stundas, lai izbrauktu 33 punktus, kas tika atzīmēti kartē, kā arī pie dažiem no tiem jānofotografējas noteiktā pozā. Nepieciešamais inventārs bija fotoaparāts, pulkstenis, telefons un velosipēds, bet, pat ja studentiem tie nebija pieejami, tos varēja iznomāt no Piedzīvojumu Parka.

Dažas komandas atgriezās pat ātrāk nekā bija plānots, tas nozīmē, ka neizmantoja visu noteikto laiku.

Pirmo vietu izcīnīja komanda "Piecritenis" ar iegūtiem 710 punktiem, komandas sastāvā - Dāvis Štegmanis un Aleksandrs Čarkins. Otro vietu izcīnīja komanda "Dakota" ar iegūtiem 680 punktiem, komandas sastāvā - Simona Ozola-Ozoliņa un Baiba Vanaga.

Trešo vietu izcīnīja komanda "Saules 3" arī ar iegūtiem 680 punktiem, taču komanda trasē pavadīja ilgāku laiku, komandas sastāvā - Santa Serdjukova un Mārīte Turka.

Var droši teikt, ka uzvarētāji bija visi, jo katrs guva jautru piedzīvojumu un izbraucienu ar velosipēdiem pa Ventspili.