Lembergs: kravu apgrozījums ostā varēja būt lielāks (0)
Neviens no privātajiem termināļiem, kas darbojas Ventspils ostā, nav pelnījis saņemt uzslavu par darbu pagājušajā gadā, šodien preses konferencē atzina Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs un Ventspils mērs Aivars Lembergs.








