Ventspils brīvostas pārvalde noslēgusi līgumu par ražošanas ēkas Nr.7 būvniecību Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā. Konkursā par būvdarbu veikšanu uzvarēja SIA “Aimasa”. Jaunajā ēkā, kurā darbu varētu uzsākt jau nākamajā gadā, tiks attīstīta elektronikas komponentu ražošana.

Jau drīzumā Ventspils Augsto tehnoloģiju parka teritorijā sāksies divu jaunu ražošanas ēku būvniecība. Jau ziņots, ka līgums par ēkas Nr. 6, kuru nomās inovatīvo iepakojumu ražotājs AS “Immer Digital”, būvniecību noslēgts ar SIA “Ostas celtnieks”. Savukārt Ventspils brīvostas pārvaldes izsludinātajā atklātajā konkursā par ēkas Nr. 7 būvniecību uzvarēja SIA “Aimasa”. Būvniecības līgums noslēgts par 4,9 miljoniem eiro. Ēkas būvniecību ar 1,2 miljoniem eiro līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Par plānotās ražošanas ēkas Nr.7 nomu jau šobrīd ir noslēgts nomas līgums ar SIA “Quality Jobs”, kas šeit plāno attīstīt elektronikas produktu ražošanu.

Līdz 2021. gadam Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā plānots uzbūvēt trīs jaunas ražošanas ēkas – divas Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā un vienu Ventspils lidostas rūpnieciskajā zonā Ganību ielā 103.

Šobrīd ir izsludināts iepirkums arī par ražošanas ēkas Ganību ielā 103 būvniecību.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • 0
  Ilga S. 05.03.2019, 16:34:12

  Ja tik būs,kas tur strādās-bezmaz vai inženieri pie iekārtām.

 • -1
  Tepatvien 05.03.2019, 20:20:24

  Vai nebūtu jau bijis sen laiks padomāt par dzīvojamo ēku būvniecību, jo no vietejiem diez vai varēs darbiniekus salasīt.

 • -1
  nomaļnieks 19.03.2019, 22:29:01

  Neloģiski komenti. Šajos laikos neviens neplāno uzsākt biznesu neizpētot resursus, iespējas. Domājat, ka kāds investēs~5 milj. un tad sāks kasīt pakausi, kur lai rauj strādniekus? Ja tā domājat, tad jums trūkst izpratnes par biznesa organizēšanu. Domāju, ka viss jau ir procesā, un kad ēka būs
  gatava, tad arī apmācītie/savervētie darbinieki būs pieejami.
  Kaut kas jau arī ir jāražo,ne tikai jāpērk/jāpārdo.Apsveicami.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: