Noslēgušies laivu nolaišanas vietas pārbūves un paplašināšanas darbi Ventas upes krastā, tādejādi īstenojot iedzīvotāju vēlmi pēc sakārtotas infrastruktūras makšķerniekiem Ventspils pilsētā.

Lai sniegtu iespēju vairākiem laivotājiem vienlaikus izmantot mūsdienīgu laivu nolaišanas vietu Ventas upes krastā, tika veikti nozīmīgi infrastruktūras pārbūves darbi. Laivu nolaišanas vieta pie Ventas tika izbūvēta pirms diviem gadiem, un kopš tā brīža šī vieta ir guvusi lielu atsaucību, ne tikai no Ventspils, bet arī citām pilsētām un rajoniem. Aktīvajā makšķerēšanas sezonā mēdz ierasties pat 80 laivu īpašnieki.

Ventas upes krastā (Ābolu ielas galā) tika izbūvētas divas papildu laivu nobrauktuves ar betona plātņu segumu un viena nobrauktuve ar šķembu virskārtu gumijas laivu nolaišanai Ventā. Tāpat ir izbūvēts papildu pontons starp abām jaunizbūvētām laivu nobrauktuvēm. Pēc pārbūves darbiem turpmāk četri laivotāji vienlaikus varēs ērti piekļūt nolaišanas vietai. Tā kā makšķerēšanas entuziasti visbiežāk dodas laivot tieši saullēkta vai krēslas stundās, tad teritorijā tika izbūvēts arī jauns apgaismojums piebraucamajam laukumam un laivu nolaišanas vietām, lai nobrauktuvi būtu ērti un droši izmantot diennakts tumšajā laikā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: