Lai iepriecinātu ventspilniekus un pilsētas viesus ar desmit krāšņām pilsētas strūklakām, p/i ''Komunālā pārvalde”'' šobrīd veic to apsekošanu un sagatavošanu, lai jau 17. aprīlī tās varētu modināt.

Šomēnes pilsētas strūklakām tiek veikta profilaktiska apkope dzinēju mehānismiem, baseinu tīrīšana, strūklaku dekoratīvo elementu daļu attīrīšana no nogulsnēm un uzspodrināšana, kā arī visu ziemā noņemto tehnoloģisko iekārtu uzstādīšana.

Reizē ar Lielā laukuma strūklakas ''Fregate ''Valzivs'''' elementu apkopes darbiem, mastos tiek iekārti karodziņi. Šīs strūklakas kompozicionālais risinājums veidots pamatojoties uz vēsturiskajos vizuālajos materiālos atrodamo materiālu par hercoga Jēkaba flotes sastāvā esošā burinieka ''Valzivs'' ārējo veidolu - burinieka parametriem, tai skaitā mastu skaitu, augstumu, kuģa kopējo garumu un konfigurāciju. Strūklaku kopā veido 20 masti, astoņas rājas, kā arī karoga masts, kas aprīkoti ar apgaismojuma un miglas efektu.

Strūklakas tiek ieslēgtas nostabilizējoties laika apstākļiem, kad vidējā diennakts temperatūra ir ne mazāka par +5 grādiem, taču strūklaka ''MATRIX'' Piedzīvojumu parkā tiks ieslēgta sākoties vasaras sezonai.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: