Pirmdien, 16. aprīlī, plkst. 17.30 pašvaldības SIA ŪDEKA telpās notiks Iedzīvotāju informācijas diena saistībā ar aktuālajiem jautājumiem par iespēju pieslēgties centralizētajiem ūdensvada un kanalizācijas tīkliem un kļūt par pašvaldības SIA ŪDEKA klientu.

Lai arī jau līdz šī gada beigām pēc projekta Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta realizācijas pilsētā būs nodrošināta iespēja pieslēgties centralizētajiem kanalizācijas tīkliem nu jau 98,5% iedzīvotāju, ne visi šo iespēju ir izmantojuši un turpina izmantot decentralizēto kanalizācijas sistēmu risinājumus.

Ņemot vērā Ūdenssaimniecības pakalpojumu likumu un uz likuma pamata izdoto Ministru kabineta noteikumu prasības, sākot ar 2022. gada 1. janvāri, decentralizētas kanalizācijas sistēmas, kuras rada piesārņojumu apkārtējai videi, pastāvēt vairs nevarēs, jo atbilstoši normatīvajiem aktiem decentralizētās kanalizācijas sistēmas īpašniekam jānodrošina, ka neattīrīti notekūdeņi vidē netiek novadīti.

Lai iedzīvotāji izvairītos no liekām raizēm par decentralizēto kanalizācijas sistēmu pārveidošanu, uzlabošanu un zināmu investīciju veikšanu, nodrošinot to atbilstību jaunajam normatīvajos aktos noteiktajam regulējumam, pašvaldības SIA ŪDEKA aicina Ventspils iedzīvotājus, kuri vēl nav pieslēguši savas mājsaimniecības centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, būt aktīviem un vēlreiz padomāt par šāda soļa speršanu.

Aicinām iedzīvotājus aktīvi iesaistīties Ventspils ūdenssaimniecības sakārtošanā un attīstībā, apmeklējot Informācijas dienu, uzklausot uzņēmuma speciālistu ieteikumus un uzdodot sev interesējošos jautājumus!

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -1
    Vilis Skuja 09.04.2018, 16:28:27

    Lai tik paprovē kāds pārbaudīt mana īpašuma atejas bedri!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: