Tēma: Sertifikāts

 • Atlētikas zāles turpmāk strādās "zaļajā režīmā" 10

  Lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību, visas trīs Olimpiskā centra Ventspils atlētikas zāles turpmāk strādās tā saucamajā, zaļajā režīmā, kura kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi.

 • Kempingam piešķirts «Zaļās atslēgas» ekosertifikāts 0

  Arī šogad Ventspils Piejūras kempingam ir piešķirts starptautiskās ekosertifikācijas sistēmas ''Zaļā atslēga'' sertifikāts. Lai arī izpalika svinīgās uzrunas un iespēja doties uz kempingu klātienē, Ventspils lepojas ar joprojām vienīgo kempingu Latvijā, kas ir ieguvis šo ekosertifikātu.

 • OC saņem energopārvaldības atbilstības sertifikātu 0

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' 2020. gada decembrī notika energopārvaldības sistēmas audits. Audita rezultātā Olimpiskā centra energopārvaldības sistēma ir atzīta kā atbilstoša jaunākajam standartam ISO 50001:2018.

 • Iesniedz pieteikumu Zilā karoga saņemšanai 0

  Ventspils pilsētas dome iesniegusi Vides izglītības fondam, kas ir nacionālais Zilā Karoga kustības koordinators Latvijā, pieteikumu Zilā Karoga saņemšanai Ventspils pilsētas pludmalei 2020. gada sezonai.

 • Kempingā pacels «Zaļās Atslēgas» karogu 1

  Otrdien, 14. maijā, plkst. 12 Piejūras kempingā tiks pacelts starptautiskās ekosertifikācijas sistēmas “Zaļās Atslēgas” karogs. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar “Zaļās Atslēgas” kustību, kā arī aplūkot kempinga teritoriju, iepazīties ar kempinga atpūtas iespēju piedāvājumu un videi draudzīgo saimniekošanu.

 • 21. gadu pēc kārtas piešķir Zilo karogu 8

  Pašvaldība saņēmusi informāciju no Vides izglītības fonda, ka Starptautiskā vides izglītības fonda žūrija Ventspils pilsētas pludmalei 21. gadu pēc kārtas piešķīrusi Zilo karogu.

 • Arī Pārventas pamatskola kļuvusi par Ekoskolu 1

  Ventspils Pārventas pamatskola piebiedrojusies 4. vidusskolai un pirmsskolas izglītības iestādei “Varavīksne” un pirmo reizi ieguvusi Ekoskolas nosaukumu. Kā izcilības simbolu vides aizsardzībā, vides izglītībā un ilgtspējīgās attīstības veicināšanai skolā un tuvākajā apkārtnē saņēmusi Starptautisko Zaļo karogu.