Tēma: Jubileja

 • Piedzīvo savu 104. dzimšanas dienu 0

  Popē dzimusī Milda Vilcmeiere, kura jau vairākus gadus dzīvo aprūpes namā Selga, nosvinējusi savu 104. dzimšanas dienu. Neskatoties uz iespaidīgo gadu nastu, sveces dzimšanas dienas kūkā gaviļniece nopūta ar gana kārtīgu duku.

 • Makšķerē asarus un ''vada'' valdību (VIDEO) 13

  Partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs intervijā komentēja otrās instances tiesas spriedumu, sniedza savu vērtējumu par jaunās valdības darbu un plānotajām nodokļu izmaiņām, kā arī dalījās savās sajūtās pēc nesen nosvinētās apaļās jubilejas.

 • Dziesmu ansamblis ''Ventiņ'' svin 35 gadu jubileju 0

  14. oktobrī plkst. 16 Kultūras centrā dziesmu ansamblis ''Ventiņ'' aicina uz 35 gadu jubilejas koncertu. Tradīcijām bagātais ansamblis unikāls ar to, ka visus darbības gadus veicinājis Latvijas vērtības – Ventspils vietējās kultūras un valodas pārmantošanu, saglabājis un popularizējis unikālo ventiņu dialektu.

 • Mākslas skola svin 30 gadu jubileju 0

  Vairākām Ventspils izglītības iestādēm šajā mācību gadā aprit nozīmīga gadskārta – skolas un bērnudārzi svin gan apaļas, gan pusapaļas jubilejas. Viena no jubilārēm ir Ventspils Mākslas skola, kurā iesācies jau 30. mācību gads.

 • Atklās Ilvas Buntikas fotoizstādi 0

  Piektdien, 8. septembrī, plkst. 17 Galvenajā bibliotēkā notiks Ilvas Buntikas fotoizstādes ''Noklausītās sarunas'' atklāšana un tikšanās ar autori. Ventspilniece Ilva Buntika ar izstādi, parādot savus darbus publikai, svin apaļu dzīves jubileju.

 • Atzīmēs koncertzāles ''Latvija'' četru gadu jubileju 3

  27. un 28. jūlijā, atzīmējot koncertzāles ''Latvija'' četru gadu jubileju, SIA ''Kurzemes filharmonija'' aicina uz šādiem pasākumiem – unikālu koncertu, kurā varēs dzirdēt vēl nepieredzētu taustiņinstrumentu trio, un brīvdabas koncertu amfiteātrī.

 • ''Velkonis'' ar sacensībām atzīmēja 30 gadu jubileju 0

  Par godu virves vilkšanas kluba ''Velkonis'' 30 gadu jubilejai laukumā pie Olimpiskā centra ''Ventspils'' vieglatlētikas manēžas notika vērienīgas starptautiskas sacensības, kurās startēja sportisti no piecām valstīm.

 • Koncertzāles ''Latvija'' jubilejā izskanēs vēl nedzirdēts taustiņinstrumentu trio 0

  Koncertzāles "Latvija" četru gadu jubilejas koncertā uzstāsies akordeoniste Ksenija Sidorova, pianists Reinis Zariņš un ērģelnieks Aigars Reinis. Mūziķi ar starptautisku muzikālo pieredzi un atpazīstamību, vairākkārtēji Lielās Mūzikas balvas ieguvēji veidos vēl nepieredzētu taustiņinstrumentu trio, kurā dzirdēsiet ne tikai akordeona un koncertklavieru skanējumu, bet arī akustiskās ērģeles un vertikālās klavieres 470i.

 • Ar bagātīgu svētku programmu tiks atzīmēta VIZIUM 1. gada jubileja 1

  Apritējis gads, kopš Ventspils zinātnes centrs VIZIUM vēris durvis saviem apmeklētājiem, tāpēc 18. jūnijā ikviens tiek aicināts uz svētku kūku, kuras sastāvdaļas būs mūzika, tehnoloģijas, zinātne, atrakcijas, radošās darbnīcas, spēles, maģija un ne tikai! Pie kārtīgām dzimšanas dienas svinībām piederas arī dāvanas, tāpēc muzikālu dāvanu viesiem pasniegs grupa “Citi zēni”!

 • Atzīmēs VIZIUM 1. jubileju 0

  Paskrējis pirmais gads, kopš durvis saviem apmeklētājiem vēris Ventspils zinātnes centrs VIZIUM, priecējot un iepazīstinot ar zinātni un tehnoloģiju pasauli. Zinātnes centrā regulāri tiek piedāvātas jaunas radošo darbnīcu un zinātnes šovu tēmas, lai visiem zinātnes centra apmeklētājiem būtu pieejams pēc iespējas daudzveidīgāks aktivitāšu klāsts.

 • ''Velkonis'' atzīmēs 30 gadu jubileju 0

  3. jūnijā plkst. 10.30 par godu virves vilkšanas kluba ''Velkonis'' 30 gadu jubilejai laukumā pie Olimpiskā centra ''Ventspils'' vieglatlētikas manēžas notiks vērienīgas starptautiskas sacensības, kurās startēs sportisti no piecām valstīm – Beļģijas, Zviedrijas, Vācijas, Lietuvas un Latvijas.

 • ''Žuravinka'' atzīmēs 20 gadu jubileju 0

  4. martā plkst. 16 Kultūras centrā baltkrievu dziesmu ansamblis ''Žuravinka'' svinēs savu 20 gadu jubileju, aicinot visus uz koncertu ''Gadalaiki''. Viesu pulku kuplinās Ventspils Jaunrades nama horeogrāfijas ansamblis ''Konfetti'' un Liepājas baltkrievu ansamblis ''Mara''.

 • Milda pārkāpj gadsimtu slieksni 8

  Šonedēļ pensionāru biedrībā Ventspils liedags tika svinēti lieli svētki, kādus bieži nesvin. Seniori 100 gadu jubilejā sveica savas organizācijas vecāko dalībnieci – leģendāro Mildu Antropi. Sasniedzot savu zīmīgo jubileju, šī trauslā sieviete saglabājusi humora izjūtu un nelokāmu raksturu.

 • Ar jubilejas koncertu uz dzimto pusi 0

  Svinot grupas Klaidonis solista, mūsu novadnieka Māra Slokas 60 gadu jubileju, šo sestdien plkst.  18 teātra namā Jūras vārti skanēs koncerts Kantrī un šlāgermūzikas svētki. Mārim Slokam 60.