Tēma: Jubileja

 • Jūras vārtiem 11 17

  15. maijā paliek 11 gadi kopš ventspilniekiem ir iespēja apmeklēt teātra namu ''Jūras vārti'', lai redzētu teātra izrādes, dzirdētu visdažādākā žanra muzikālos priekšnesumus, kā arī novērtētu vizuālās mākslas izstādes.

 • Ventspils Zvejniecības muzeja dibinātājam - Andrejam Šulcam 110 0

  Andrejs Šulcs - spēcīga, mērķtiecīga un mākslinieciska personība, kas savā dzīvē pārsteidza ar iedomājami nereālu sapņu piepildīšanu. Savulaik Imants Ziedonis ''Kurzemītē'' dižo jūrmalnieku nosauca par trešo tēva dēlu, jo ''viņš ir ļoti jocīgs - vienmēr fantazē, izdomā kaut ko, kas nav paredzēts ne tāmēs, ne normatīvos, ne plānos''.

 • Aicina piedalīties konkursā «Ventspils bibliotēkai 100» 0

  Šis gads Ventspils bibliotēkai ir ļoti nozīmīgs. Lai sekmētu ārpusskolas izglītību, pirms 100 gadiem, 1920. gada 9. martā, Ventspilī tika atvērta pirmā publiskā pašvaldības bibliotēka - Ventspils pilsētas bibliotēka.

 • Aicinām svinēt Ventspils bibliotēkas simtgadi kopā! 0

  9. martā apritēja 100 gadi kopš Ventspils pilsētas bibliotēkas dibināšanas. Ievadot jubilejas gada aktivitātes, Ventspils bibliotēka aicina savus lasītājus iesaistīties akcijā Vēstule bibliotēkai simtgadē.

 • Kopīga palāta un īpašais datums 7

  Ventspilnieces Monta, Oksana un Vlada pirmoreiz satikās savas dzīves pirmajās dienās Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā. Visas trīs meitenes piedzima 29. februārī.

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 7

  Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam šis gads ir īpašs - jau 20. reizi Ostas ielas promenādē pulcēsies floristi un ziedu mīļotāji, lai veidotu mākslas darbus. Arī šogad Starptautiskais ziedu paklāju festivāls notiks Ventspils pilsētas svētku laikā, no 31. jūlija līdz 2. augustam.

 • Notiks Nacionālo bruņoto spēku orķestra koncerts 0

  Ceturtdien, 6. februārī plkst.19 koncertzālē ''Latvija'' notiks Nacionālo bruņoto spēku orķestru koncerts, kas veltīts Latvijas armijas pirmā kara orķestra dibināšanas 101. gadadienai.

 • Sveikta simtgadniece 3

  Ventspils Sociālās aprūpes namā ''Selga'' tika atzīmēti Ziemassvētki un 100 gadu jubilejā sveikta ''Selgas'' iemītniece.

 • Atklāja LOFAR-Latvia antenu lauku un atzīmēja centra jubileju 0

  Piektdien, 25. oktobrī, svinīgā gaisotnē tika atklāts jaunās paaudzes antenu lauks LOFAR–LATVIA un reizē ar šo nozīmīgo notikumu tika atzīmēta Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra (VSRC) 25 gadu jubileja.

 • «Maģie suiti» svinēs 60 gadu jubileju 0

  10. augustā Jūrkalnē notiks etnogrāfiskā ansambļa "Maģie suiti" dziedāšanas svētki. Tie sāksies plkst. 13 tautas nama zālē, kad režisore Dace Micāne-Zālīte un etnomuzikologs Vilis Bendorfs risinās sarunu "Jūrkalnes dižās suitenes", apskatot dižo teicēju Marijas Lāces un Marijas Rudzājas veikumu.

 • 3. vidusskola svinēs 60 gadu jubileju 3

  Ventspils 3. vidusskola pulcē draugus, absolventus, bijušos un esošos darbiniekus uz savu 60 gadu jubileju, kas norisināsies no 4. līdz 10. februārim ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm.