Tēma: Jubileja

 • Landzes baznīca svinēs 320. jubileju 0

  11. septembrī Landzes evaņģēliski luteriskajā baznīcā plkst. 12 sāksies mācītāja Jāna Gaisiņa vadītais dievkalpojums, veltīts dievnama 320. gadskārtai. Piedalīsies vokālā grupa "Laudate" Guntara Prāņa vadībā.

 • Koncertzāle svin 2 gadu jubileju 1

  Sestdien ar dažādiem spilgtiem kultūras un mākslas notikumiem tiks svinēts Otrs jeb atzīmēta koncertzāles Latvija divu gadu jubileja.

 • Sporta skolai jubileja – 70! 0

  Tieši pirms 70 gadiem – 1951. gada 2. jūnijā – pirmos 50 audzēkņus uzņēma Ventspils pilsētas Tautas izglītības nodaļas Jaunatnes sporta skola, un šis datums turpmāk tika uzskatīts par tās dzimšanas dienu.

 • Vēstures otrdienā: «Ventas Balsij» - 100 0

  Ventspils laikraksts ''Ventas Balss'' dzimis 1921. gada 8. februārī, tā pirmsākumi saistīti ar T.G.Antmana grāmatu tirgotavu un spiestuvi, Kuldīgas ielā 17.

 • Ventas Balss 100 21

  8. februārī, tieši pirms 100 gadiem savu pirmo izdošanas dienu piedzīvoja laikraksts Ventas Balss. Portāls ventasbalss.lv sveic avīzi lielajā jubilejā un novēl vēl daudz skaistus, interesantus un radošuma pilnus turpmākos 100 gadus.

 • Būs skatāms raidījums par Ventspils teātri 11

  Piektdien, 5. februārī plkst. 20 Ventspils Kultūras centra sociālo tīklu Facebook un YouTube kontos ikviens interesents varēs vērot tiešsaistes raidījumu ''Ražīgie un sarežģītie 70. – 80. gadi'', kurš norisināsies Ventspils teātra 75 gadu jubilejai veltītā pasākumu cikla ''Svētki, šodien atkal svētki…'' ietvaros.

 • Mīļie ventspilnieki! 14

  Aicinām iesūtīt vai dalīties ar senām Ventspils pilsētas fotogrāfijām, kā arī ar seniem Ventas Balss avīzes numuriem vai atsevišķiem materiāliem, ja tādi, iespējams, glabājas jūsu mājas plauktos, skapjos vai bēniņos!

 • Savas skolas patrioti 1

  Šonedēļ Ventspils 2. vidusskola svin 75. dzimšanas dienu. Svētku reizē īpaši gribas izcelt tos pedagogus un skolas darbiniekus, kuri ir arī šīs izglītības iestādes absolventi.

 • Ventspils teātrim - 75! 1

  Trešdien, 21. oktobrī, plkst. 19 Ventspils kultūras centra lielajā zālē notiks Ventspils teātra 75 gadu jubilejas cikla 1. pasākums, kura viesis būs ilggadējais teātra aktieris un režisors Uldis Grīnbergs. Kopā būs iespēja atskatīties uz Ventspils teātri cauri laikiem no 1945. līdz 1980. gadam.

 • Jauktais koris «Kaiva» svnēs 60. jubileju 0

  Sestdien, 24. oktobrī, plkst. 15 Jaunrades namā uz savu radošās darbības 60 gadu jubilejas koncertu ''Mīla ir kā uguns'' aicina Ventspils jauktais koris ''Kaiva'' un mākslinieciskā vadītāja Ginta Rūse.