Tēma: Protesta akcija

 • Lembergs par lauksaimnieku protestiem (VIDEO) 7

  Nav šaubu, ka situācija lauksaimniecībā arī nav viegla, tomēr – vai tā ir tik smaga, ka zemniekiem ar traktortehniku ir jādodas ielās? Vai arī zemnieku protestu rīkošana ir daļa no opozīcijas partiju politikas?

 • Nākamnedēļ visā Latvijā plānoti lauksaimnieku protesti 1

  Biedrība "Zemnieku saeima" nākamnedēļ visā Latvijā plāno rīkot lauksaimnieku protestus. "Zemnieku saeimas" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš informē, ka kopš pagājušā gada novembra lauksaimnieku ārkārtas sapulces, kurā lauksaimnieki iesniedza Zemkopības ministrijai un ministram Armandam Krauzem (ZZS) prasības nozares sakārtošanai, līdz šim ir izpildīta tikai viena.

 • Zaļā un praktiskā sadursme mežos 0

  Valdības pieņemtais lēmums samazināt izcērtamo koku minimālo apkārtmēru uzjundījis sašutuma un protesta vilni. Vai tas apdraud arī Ventspils novada mežus un ir vislabākais risinājums enerģētikas krīzei šobrīd, viedokļi dalās.

 • Piketā protestē pret vakcināciju (VIDEO) 83

  Ap 300-400 ventspilnieku sestdien Reņķu dārzā piedalījās piketā, kas tika organizēts, lai protestētu pret piespiedu vakcināciju un sabiedrības dalīšanu.

 • Dzīvokļu īpašnieki – pret Ventspils namiem 34

  Kreisā krasta deviņstāvu nama iedzīvotāji un dzīvokļu īpašnieki ir apņēmības pilni īstenot savas tiesības pašiem lemt, kas apsaimniekos viņu māju. Šonedēļ viņi atvairīja kārtējo bijušā apsaimniekotājuzņēmuma mēģinājumu ietekmēt dzīvokļa īpašnieku vairākuma lēmumu.

 • Policija uzraudzīs satiksmi un sabiedrisko kārtību protesta akcijās 1

  Saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu dažādās vietās Latvijā norisināsies protesta akcijas, tostarp braucieni pa valsts galvenajiem autoceļiem ar smago tehniku vienībām, tādējādi bloķējot vai ierobežojot satiksmi dažādos ceļu posmos.

 • Ančiņi Pūcem izgatavo būri (VIDEO) 5

  Ances muižas parkā vietējie iedzīvotāji pulcējās uz talku, kuras mērķis bija izgatavot būrus pūcēm, kuras mājo turpat parka kokos un arī, lai kopīgiem spēkiem sanaglotu vienu īpašu būri Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem, tādejādi paužot protestu pret administratīvi teritoriālo reformu.