Olimpiskā centra Ventspils pilsētas basketbola čempionāta 2. divīzijas spēlē grūtu uzvaru guvusi komanda Tārgale/ZS Krasti, kas ar 70:60 apspēlēja Ventspils Augstskolas otro vienību.

Pēc pirmā puslaika diezgan drošā vadībā ar 41:28 atradāsstudenti, bet, sākoties otrajam puslaikam, lielisku pakaļdzīšanos uzsāka tārgalnieki. Trešajā ceturtdaļā Tārgales basketbolisti ne tikai spēja atspēlēt 13 punktu deficītu, bet arī noslēgumā izvirzījās vadībā ar +4 (53:49). Iegūto pārsvaru tārgalnieki neatdeva līdz pat mača beigām, ar 17:11 uzvarot arī ceturtajā ceturtdaļā, līdz ar to mača noslēguma rezultāts bija 70:60.

Kā ierasts, rezultatīvākais Tārgales sastāvā bija Andis Zariņš, kas izcēlās ar 27 punktiem, bet 17 punkti Reiņa Ziemeļa kontā. Savukārt zaudētājiem labākie punktu guvēji bija Lauris Hercenbergs un Andris Kovaļevskis, viņiem attiecīgi 18 un 14 gūtie punkti. Čempionāta nākamā spēle notiks 1. martā plkst. 20, kad savā starpā tiksies Spara unVentspils Augstskolas pirmās komandas.