Olimpiskā centra Ventspils atklātajā čempionātā hokejā pie panākuma tikuši Rodeo spēlētāji, kas vārtiem bagātā mačā ar 8:4 pieveica Kuldīgas komandu.

Rezultātu mačā atklāja Kuldīgas komanda, taču līdz trešdaļas beigām savos vārtos ripu dabūja trīs reizes. Mača 24. minūtē kuldīdznieki vienu vārtus atspēlēja, taču tikai 12 sekundes vēlāk ar rezultatīvu uzbrukumu izcēlās arī Rodeo, atjaunojot divu ripu pārsvaru. Pašā trešdaļas izskaņā motosportisti jau izvirzījās vadībā ar 5:2, bet pēdējās sākumā guva vēl vienu vārtus.

Kuldīdznieki tomēr nesalūza un centās atspēlēties, samazinot vārtu deficītu līdz diviem (6:4), tomēr lielākiem darbiem spēku nepietika. Mača pēdējās minūtēs Rodeo hokejisti vēl divas reizes dabūju ripu sāncenšu vārtos, svinot uzvaru 8:4.

Uzvarētājiem trīs vārti un viena piespēle Silvestra Meiera rēķinā, divi vārti un tik pat piespēles Renāram Vaitkusam un Rihardam Saksonam, bet Juris Riekstiņš guva vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja. Kuldīdzniekiem viens precīzs raidījums un piespēle Oļegam Zubriļens.

Rodeo tā bija ceturtā uzvara sešās spēlēs, bet kuldīdznieki piedzīvoja ceturto neveiksmi.