FK «Ventspils» futbolisti ceturtdien Ventspilī Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmo spēli pret Maķedonijas klubu Tetovas «Teteks» noslēdza ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Ventspilnieki bija izteikti šī mača favorīti un jau no pirmajām minūtēm viņi to centās apliecināt laukumā. Mūsu klubam bija pāris labas izdevības ātri atklāt spēles rezultātu, tomēr katrā no gadījumiem kaut kas nedaudz pietrūka, lai tas realizētos.

Arī otrajā puslaikā ventspilnieki bīstamāk apdraudēja viesu vārtus, taču kādā gadījumā pietūka precizitātes, vēl kādā sekmīgi nospēlēja pretinieku aizsargi vai vārtsargs. Arī viesiem bija dažas iespējas pārsteigt kurzemniekus, tomēr tās netika realizētas un mačs noslēdzās ar negaidītu bezvārtu neizšķirtu.

Nākamajā kvalifikācijas kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā. Spēle Maķedonijā notiks pēc nedēļas.