Mihaila Rjumšina astoņi divās spēlēs gūtie vārti palīdz Hondas vienībai tikt pie pirmā panākuma.

Latvijas pludmales futbola čempionātā Hondas komanda ne tikai tiek pie pirmās uzvaras, bet arī pakāpjas uz piekto vietu. Trešajā kārtā mūsu futbolisti tikās ar vieniem no čempionāta favorītiem – Ludzas un RTU vienībām.

Šoreiz izdevās tikt pie trīs punktiem, kas čempionāta kopvērtējumā ļāva apsteigt TUC/FTA spēlētājus,– mūsējiem 5, bet rīdziniekiem 3 punkti. Pēc diviem zaudējumiem līderpozīcijas zaudēja RTU futbolisti, kuri ar 11 punktiem tagad ieņem tikai trešo vietu. Čempionāta jaunie līderi ir Dinamo Lat pludmales futbolisti, kuriem 14 punkti, bet par punktu mazāk ir Ludzas komandai. Čempionātā atlikušas vairs tikai divas kārtas, kas sola ļoti aizraujošas un spraigas cīņas par 2010. gada čempiona titulu.

Trešās kārtas pirmajā spēlē Hondas futbolisti tikās ar Ludzas vienību, kurai piekāpās ļoti rezultatīvā spēlē ar 7:10. Mūsējo labā vārtus guva Mihails Rjumšins (4), Ruslans Marčenkovs (2) un Oļegs Jakovļevs. Otrajā spēlē ventspilnieki tika pie ilgi gaidītā panākuma. Ar 7:5 tika pieveikti RTU futbolisti.

Jau pašā spēles sākumā mūsējie izvirzījās vadībā ar 3:0, ko veiksmīgi izdevās arī noturēt. Arī šajā spēlē četrus vārtus guva Hondas rezultatīvākais spēlētājs Mihails Rjumšins, bet pa vieniem guva Ruslans Marčenkovs, Aleksandrs Gucalo un Sergejs Ciganovs.

Ventspils komanda ar 32 gūtajiem vārtiem ir trešā rezultatīvākā vienība turnīrā, bet klupšanas akmens ir 45 zaudētie vārti, kas ir vājākais rezultāts čempionātā. Toties Mihails Rjumšins ar 11 gūtajiem vārtiem rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar Alekseju Kolesnikovu dala 2.–3. vietu, par vienu panākumu vairāk ir rezultatīvākajam spēlētājam Maksimam Seņam.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: