Irānas basketbola čempionātā iespēju nostiprināties pirmajā vietā neizmantoja Azad University komanda, kurā spēlē arī ventspilnieks Sandis Buškevics, piektās kārtas mačā piedzīvojot smagu sagrāvi.

Studenti iepriekšējā mačā pēdējā ceturtdaļā pamanījās pārliecinoši uzvarēt Petrochimi komandu, lai gan lielāko daļu spēles bija iedzinējos. Pēdējās desmit minūtēs Azadspēlētāji bija pārāki ar 32:18, visā mačā uzvarot 79:72. Buškevics 37 minūtēs guva desmit punktus, kā arī atdeva septiņas rezultatīvas piespēles, izcīnīja sešas bumbas pie groziem un pārķēra četras piespēles.

Arī nākamajā mačā pretī nāca komanda, kas vēl nebija piedzīvojusi zaudējumus, bet šo spēli Azad pilnībā izgāza. Pirmajā ceturtdaļā sāncenši izvirzījās vadībā 28:12, puslaiku noslēdza savā labā 52:30, bet visā mačā triumfēja 92:57. Ventspilnieks atzīmējās ar 12 punktiem, toties arī pieļāva piecas kļūdas. Uzvarētāju rindās ar desmit punktiem atzīmējās eksventspilnieks Rašads Andersons.