Pirmo maču Irānas basketbola čempionātā aizvadījis Sandis Buškevics, palīdzot Azad University komandai tikt pie trešā panākuma tik pat mačos. Savukārt Mārim Ļaksam divas neveiksmes Kazahstānas čempionātā.

Buškevics savā pirmajā šīs sezonas spēle aktīvi apdraudēja sāncenšu grozu, taču no spēles trāpīja tikai divus metienus, gūstot piecus punktus. Toties viņš izcēlās citos rādītājos – četras piespēles un trīs pārķertas bumbas. Azad University svinēja uzvaru 71:67, bet jau nākamajā kārtā tiksies ar Petrochemical komandu, kuras rēķinā arī ir tikai uzvaras.

Kazahstānas čempionātā Māra Ļaksas pārstāvētā Barsykomanda divas reizes tikās ar VTB līgā rūdīto un šajā sezonā ļoti solīdi nokomplektētu Astana komandu un divas reizes atzina tās pārākumu. Pirmajā mačā Ļaksa laukumā pavadīja visas 40 minūtēs, izceļoties arī ar iespaidīgu statistiku – 18 punkti (3; 6/4), 4 atlēkušās bumbas. Diemžēl komandai izdevās uzvarēt tikai pirmajā ceturtdaļā un tā piedzīvoja zaudējumu 75:90. Otrajā spēlē komandai klājās vēl sliktāk, jo tika piedzīvots zaudējums 62:87. Ļaksa 23 minūtēs pamanījās sapelnīt piecas piezīmēs, pārķert trīs piespēles, izcīnīt četras atlēkušās bumbas un gūt trīs punktus.